هاله بری پس از رفتن به “طعمه اسکار” با نقش ترنسندر ، شخصیت مخلوق مجبور به عذرخواهی شد – RT World News

بازیگر برنده جایزه اسکار ، هالی بری پس از آنکه فاش کرد باید در نظر داشت نقش آتی فیلم به عنوان یک مرد تراجنسی را در نظر بگیرد ، عذرخواهی کرده است.

در مصاحبه روز جمعه اینستاگرام لایو با کریستین براون ، سبک مو ، که در آن جفت بحث کردند که آیا بری دوباره موهای خود را کوتاه خواهد کرد ، برنده اسکار فاش کرد که ممکن است این کار را برای یک نقش خاص انجام دهد.

“من به شخصیتی فکر می کنم که این زن transgender است” بری گفت “او زنی است که به یک مرد منتقل شده است.”

با این حال ، این بازیگر 53 ساله در هنگام بحث درباره نقش ، از استفاده از ضمایر صحیح غفلت کرد ، که حتی جامعه ترانس فعال را بیش از پیش خدشه دار کرد.

“به همین دلیل افراد مستقل مشترک المنافع نمی توانند نقش های انتقادی را بر عهده گیرند – بسیاری از افراد هویت واقعی ما را با طعمه اسکار اشتباه می گیرند. من مشتاقانه منتظر عذرخواهی او و کنار گذاشتن این قسمت هستم ،” نوشت یک کاربر توییتر ناراحت است.

عصر دوشنبه ، بری علنی داد معذرت خواهی و عهد كرد كه متحد جامعه transgender باشد.

وی ادامه داد: “من به عنوان یك زن متجاهر ، من می فهمم كه نباید این نقش را در نظر می گرفتم و جامعه transgender باید به طور غیر منتظره فرصتی برای گفتن داستان های خودشان داشته باشد.”

“من عهد می کنم که متحد هستم که صدای من را تبلیغ می کند تا نمایش بهتر را بر روی صفحه نمایش ، چه در جلوی دوربین و چه در پشت دوربین ارتقا بخشد.”
همچنین در rt.com
جی کی روولینگ می گوید که او “تهدید به مرگ و تجاوز به عنف” شد … اما جایگاه transgender را دو چندان می کنداخبار مرتبط  جک ما علی بابا دستور داد که پس از شکایت کارمند سابق در مورد ادعای سانسور و اخبار جعلی ، به دادگاه هند مراجعه کند - RT World News

اتحاد همجنسگرا و همجنسگرا علیه بدنام ، از صعود بری از نقش و عذرخواهی او استقبال کرد.

برنده جایزه آکادمی گفت: نقش مرد transgender در حالی که مشغول کار روی فیلم آینده اش ‘Bruised’ بود که قرار است در ماه سپتامبر در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآید ، به او سنگین شد.

اما واکنش شدید و انتقادهای شدید او هم به خاطر نقش و هم برای بدکار کردن شخصیتی که ممکن است در آن بازی کرده ، اثبات شده است ، در حالی که بسیاری از مردم از بری خواستند تا فیلم مستند «افشاگری» را برای آموزش خود در موضوعات ترانس ، با فیلمسازان تماشا کند. خودشان حتی توییت کردند تا از بازیگر زن برای کنار گذاشتن این نقش تشکر کنند.

اسکارلت یوهانسون ، بازیگر سرنوشت مشابهی در سال 2018 ، هنگامی که او بازیگری در نقش شخصیتی ترنسجندر را در فیلم “روبش و Tug” در نظر گرفت ، اما تصمیم نگرفت که از واکنش فعالان ترانس و جامعه LGBT استفاده کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *