هدیه از ترامپ؟ بیش از 100 اتریشی به طور اشتباه چک محرک خزانه داری آمریکا را دریافت می کنند – RT World News

تقریباً 130 اتریشی از دریافت 1200 دلار چک که توسط شخص دیگری جز رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ امضا نشده ، مبهوت شده اند. سخاوتمندی ناگهانی واشنگتن به نظر می رسد نتیجه یک اشتباه در سیستم بسته امدادی Covid-19 آن باشد.

شهروندان ملت كوچك آلپ ، واقع در هزاران مایل دورتر از آمریكا ، از پاكت های حاوی آنچه به عنوان پول نجات اقتصادی از آمریكا توصیف شده بود ، گیج شدند. یکی از دریافت کنندگان ، منفرد بارنیتر ، بازنشسته 73 ساله ، به رسانه های محلی گفت که در ابتدا فکر می کرد این یک نوع کلاهبرداری است.

با این حال ، یک بانک محلی تأیید کرد که چک ها واقعی بوده و این مرد توانسته در مدت سه روز آن را نقد کند. و او مطمئناً تنها در دریافت افزایش غیرمنتظره مالی از سراسر حوضچه تنها نبود: سه بانک در اتریش فوقانی 128 نفر از مشتریان خود را گزارش دادند که چنین چک هایی را نقد می کنند – این نشان می دهد که بیش از 150،000 دلار توسط اتریشی ها توسط ایالات متحده پرداخت شده است.
همچنین در rt.com
آمازون سود خود را ثبت می کند زیرا اپل با وجود بدترین سه ماهه ثبت شده در ایالات متحده ، از کمک محرک برای پیش بینی سود پیش بینی می کنددر ماه مارس ، ایالات متحده قانون کمک ، امداد و امنیت اقتصادی کرونا (CARES) را تصویب کرد – یک بسته کمک اقتصادی 2 تریلیون دلاری برای کمک به کشور برای مقابله با عواقب اقتصادی بیماری همه گیر Covid-19 که شامل پرداخت مستقیم به برخی از گروه های خاص شهروندان ایالات متحده افرادی که کمتر از 99،000 دلار در سال درآمد دارند (یا 198،000 دلار برای زوجین) درآمد 1200 دلار برای هر بزرگسال و 500 دلار اضافی برای هر کودک زیر 17 سال را دارند.

اخبار مرتبط  مقامات با تحقیق درمورد رفتارهای هولناک با کارگران در دانشگاه پاریس جلو می روند - RT World News

بانکداران اتریشی معتقدند که این توسعه در نتیجه برخی اشتباهات در سیستم بسته محرک اقتصادی ایالات متحده برای آمریکایی ها بوده است. گرهارد مایسل ، رئیس کیفیت داده ها و دیجیتال سازی در بانک Sparkasse در اتریش فوقانی ، گفت که برخی از گیرندگان ممکن است در ایالات متحده کار کرده یا زندگی کنند ، در حالی که Paul Kaiser ، رئیس مدیریت نمونه کارها در شعبه بانک Raiffeisen در Linz ، این را به دلیل برخی مقصر دانست. خطای اداری در سیستم ایالات متحده.

بارنیتر در دهه 1960 به مدت کوتاهی در ایالات متحده به عنوان پیشخدمت کار کرده بود و حتی از آمریکا حقوق کمی دریافت می کرد. با این حال ، به طور غیر قابل توضیح همسرش ، که هرگز حتی به آمریکا نرفته است ، نیز چک دریافت کرد.
همچنین در rt.com
اسکناس GOP “Covid-19 relief” 7 میلیارد دلار سلاح ، از جمله F-35 FIGHTER JETS اختصاص می دهد – سندرز آن را “هنگام ورود مرده” می نامدپرونده های اتریش از اولین اشتباهات در توزیع پرداخت های محرک ایالات متحده به دور است. در ماه ژوئن ، خزانه داری ایالات متحده به دلیل خطایی که ناشی از این واقعیت بود که خزانه داری و مقامات مالیاتی داده های آنها را مقایسه نکردند ، برای یک میلیون مرده چک هایی معادل 1.4 میلیارد دلار ارسال کرد.

در حادثه ای دیگر ، هزاران کارگر خارجی که قبلاً ایالات متحده را ترک کرده بودند نیز در اوایل ماه اوت 1200 دلار چک دریافت کردند. یکی از شرکت های تهیه مالیات به NPR گفت که مشتریان آن در 129 کشور از جمله برزیل ، کانادا ، چین ، هند ، نیجریه و کره جنوبی ، پرداخت آمریکا را دریافت کرده اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *