هزاران سرباز آمریکایی حرکت خود را از آلمان طی چند هفته آغاز می کنند – رئیس پنتاگون – RT World News

وزیر دفاع ، مارك اسپر گفت ، ایالات متحده ظرف چند هفته دوباره كاركردن نیروهای مستقر در آلمان را آغاز خواهد كرد. حدود 12000 سرباز حرکت خواهند کرد – حدود نیمی از آنها به خانه آورده می شوند و نیمی از آنها به کشورهای اروپایی مانند ایتالیا منتقل می شوند.

اسپرت روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت كه از 11 هزار 900 سرباز آمریكایی كه از آلمان منتقل می شوند ، حدود 6،400 نفر به ایالات متحده باز خواهند گشت و 5.600 نفر دیگر به سایر كشورهای ناتو اعزام می شوند.

ژنرال نیروی هوایی آمریكا ، فرمانده فرماندهی فرماندهی اروپایی آمریكا گفت ، سربازان باقی مانده در اروپا به ایتالیا و بلژیك منتقل می شوند.
همچنین در rt.com
پنتاگون می گوید که ترامپ به دلیل “کنگره در تلاش برای به چالش کشیدن برنامه” ، “بازآفرینی” 9،500 سرباز آمریکایی از آلمان استعلاوه بر این ، پنتاگون همچنین دفتر مرکزی خود را از اشتوتگارت آلمان به بلژیک منتقل خواهد کرد.

یک اسکادران جنگنده و عناصر یک بال مبارز به ایتالیا منتقل می شوند و آنها را به منطقه دریای سیاه نزدیک می کنند و [making them] قادر به انجام استخدام نیروی پویا و استقرار چرخشی به سمت جنوب شرقی ناتو.

این برنامه ها به عهد رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ ماه گذشته برای بیرون كشیدن بخشی از سربازان آمریكایی مستقر در آلمان پیگیری می شود. ترامپ پس از انتقاد مكرر از متحد ناتو مبنی بر عدم موفقیت در افزایش هزینه های دفاعی ، این اقدام را انجام داد.

اخبار مرتبط  ووهان پنهان BAN را برای تجارت و مصرف حیوانات وحشی به "محافظت از سلامت عمومی" تحمیل می کند - RT World News

مقامات آلمانی این اقدام را با انگیزه سیاسی خوانده و با انتقاد از ترامپ مبنی بر قطع حضور نظامی ایالات متحده در این کشور و بدون هیچ گونه مشورت با برلین. وزیر دفاع ، آنگرت کرمپ-کارنباور در اوایل این ماه استدلال کرد که هدف ناتو از افزایش هزینه های دفاعی به دو درصد از تولید ناخالص داخلی ، از بین رفتن بحران اقتصادی در اثر بحران اقتصادی ناشی از شیوع کووید 19 است. سال گذشته ، دولت آلمان قول داد كه تا سال 2031 به هدف مخارج برسد.
همچنین در rt.com
آلمان ادعا می کند که علامت تولید ناخالص داخلی 2٪ نادرست است ، پس از گفتگو با ترامپ برای هزینه اجرای ناتوفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *