هزاران نفر در برلین علیه ماسک های اجباری و اقدامات Covid-19 راهپیمایی می کنند (عکس ، فیلم های ویدئویی) – RT World News

هزاران نفر در پایتخت آلمان تجمع کردند تا در برابر محدودیت های ضد coronavirus تجمع کنند ، این اقدامات را غیر دموکراتیک و تهدیدی برای آزادی توصیف کردند.

حدود 15000 معترض در این رویداد شرکت کردند ، لقب گرفته اند “پایان بیماری همه گیر – روز آزادی” ، با توجه به رسانه های آلمانی ، با استناد به برآورد پلیس.

جمعیت از آنجا در مرکز شهر برلین راهپیمایی کردند و تابلوهایی با شعارهایی مانند “ما مجبور می شویم پوزه بپوشیم” ، “دفاع طبیعی به جای واکسیناسیون” ، و ما در حال سر و صدا هستیم زیرا شما آزادی ما را دزدیدید! “

یکی از تظاهرکنندگان حتا پلاکاردی را با صلیب قرمز اصلاح کرده به نظر می رسید که شبیه به یک swastika باشد.

عکس ها و فیلم ها نشان می دهد بسیاری از تظاهرکنندگان بدون ماسک راهپیمایی می کنند. پليس نظارت بر اين رويداد ، از بوربكها استفاده كرد تا از شركت كنندگان خواست تا از پوشش صورت بپوشند و از دستورالعمل هاي دوردست اجتماعي تبعيت كنند.

این اعتراض بسیاری از فعالان را به خود جلب کرد ، از جمله عناصر راست گرایانه با حمل پرچم امپراطوری آلمان مشاهده می کردند. چندین ضد اعتراض کوچک نیز در این شهر برگزار شد. برخی از معترضین با لباس پوشیده از نقاب ، علائم سیاسی را متهم کردند که مخالفان سیاسی خود را به داشتن مواضع فاشیستی و ضد ستیزی متهم می کنند.

اخبار مرتبط  کره شمالی "برنامه اقدام نظامی را علیه سئول به حالت تعلیق درآورد" - RT World News

آلمان در هفته های اخیر شاهد افزایش موارد جدید ویروس بوده است. با این حال ، به طور کلی ، این کشور نسبت به برخی دیگر از کشورهای اروپایی موارد خاص – به ویژه در مورد میزان مرگ و میر – را تجربه کرده است. این کشور محدودیت های قفل خود را کاهش داده است ، اما هنوز هم نیاز به نقاب در حمل و نقل عمومی و مغازه ها دارد. بسیاری از ملل دیگر و ایالت های ایالات متحده دستورالعمل های مشابهی را اتخاذ کرده اند و بحث و گفتگوهای شدیدی راجع به کارآیی چنین اقدامات انجام شده است. به عنوان مثال ، در حالی که اخیراً بریتانیا قوانین ماسک اجباری وضع کرده است ، هلند توصیه کرده است که از استفاده گسترده از ماسک استفاده کنید ، و ادعا می کنند اثربخشی آنها اثبات نشده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *