هشدار اتحادیه اروپا به مدیر عامل شرکت گوگل ، سوندار پیچای ، اجازه نمی دهد وب دیگر “غرب وحشی” باقی بماند – RT World News

اینترنت نه تنها باید از غول های فناوری ایالات متحده ، بلکه از مشاغل کوچکتر اروپایی نیز بهره مند شود و قوانین جدیدی که اتحادیه اروپا وضع می کند این اطمینان را خواهد داد که ، یک مقام ارشد اتحادیه اروپا به آلفابت و مدیر عامل گوگل سوندار پیچای گفته است.

کمیته بازار داخلی اتحادیه اروپا ، تیری برتون و پیچای ، اواخر روز پنجشنبه پس از فاش شدن یک سند داخلی از Google ، یک کنفرانس ویدیویی برگزار کردند ، که در آن جزئیات استراتژی 60 روزه برای مخالفت با مقررات جدید اینترنت بلوک همراه با دیگر شرکت های آمریکایی ارائه شده است.

“اینترنت نمی تواند” غرب وحشی “باقی بماند: ما به قوانین شفاف و شفاف ، یک محیط قابل پیش بینی و حقوق و تعهدات متعادل نیاز داریم.” بر اساس بیانیه ای که رویترز مشاهده کرد ، برتون به مدیرعامل آلفابت گفت.

همه مواردی که به صورت آفلاین مجاز هستند باید بصورت آنلاین مجاز باشند. و هر آنچه بصورت آفلاین ممنوع است باید بصورت آنلاین ممنوع شود.

این قوانین جدید توانایی اتحادیه اروپا را برای مقابله با رفتار ناعادلانه به اصطلاح “دروازه بان ها” یا شرکت های آنلاین با قدرت بازار گسترده ، مانند Google و سایر غول های فناوری ، بیشتر از ایالات متحده افزایش می دهد. آنها مجبور خواهند شد داده ها را با رقبا و تنظیم کنندگان به اشتراک بگذارند ، و همچنین در تبلیغ خدمات و محصولات خود با تدبیر بیشتری عمل کنند.

برتون خاطرنشان کرد: قانون خدمات دیجیتال و قانون بازارهای دیجیتال که قرار است در تاریخ 2 دسامبر اعلام شود ، هدف این است که اینترنت فقط به تعداد انگشت شماری از شرکت ها ، بلکه به مشاغل متوسط ​​و کوچک اروپایی نیز منتفع نشود.

اخبار مرتبط  چینگدائو چین پس از ورود موارد جدید از خارج ، کمپین آزمایش Covid-19 را در سطح شهر آغاز می کند - RT World News

“موقعیت اروپا روشن است: همه در قاره ما استقبال می کنند – تا زمانی که به قوانین ما احترام بگذارند ،” او گفت.

منابع آگاه از این تماس به رویترز گفتند که برتون کاغذ فاش شده را به پیچای نشان داد و از او خواست که “استفاده از” تاکتیک های قرن قدیم “را نپذیرد و تلاش کند واحدهای مختلف کمیسیون اروپا را علیه یکدیگر به مبارزه بیندازد.

گفته می شود مدیر عامل آلفابت برای این سند عذرخواهی کرده ، اما اصرار دارد که آن را ندیده یا روی آن امضا نکرده است. به گفته یک منبع دیگر ، پیچای به برتون گفت که اگر زبان و خط مشی را در قوانینی که به طور خاص گوگل را هدف قرار می دهد ، که یک شرکت تابعه آلفابت است ، مستقیماً با کمیسار درگیر شود.
همچنین در rt.com
شرکت های پیشرو فناوری خواستار اقدامات سختگیرانه ضد انحصاری علیه Google هستندگوگل بعداً مکالمه را صریح ، اما باز توصیف کرد. سخنگوی شرکت گفت که “Google متعهد به ادامه نوآوری و ایجاد خدماتی است که می توانند به بهبود اقتصادی اروپا پس از Covid کمک کنند.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *