هشدار ناسا مبنی بر تراش نزدیک با سیارک ها ، همانطور که موعظه رستاخیز پیش بینی می کند “آتشین آخرالزمانی” – RT World News

قرار است در روزهای آینده دو سیارک از سطح زمین خنثی شوند ، در حالی که ناسا در مورد ریزش نزدیک قریب الوقوع با یک سنگ فضایی به اندازه هواپیما هشدار داده است. یک واعظ رستاخیز همچنین هشدار ناخوشایندی درباره برخورد آینده صادر کرده است.

تکنیک های کشف بسیار پیشرفته باعث شده است که ستاره شناسان شاهد تعداد روز افزون مگس های سیارکی در سالهای اخیر باشند. جدیدترین اقساط این هفته ، دو سنگ فضا را که از زمین گذشته عبور می کنند ، مشاهده می کند. هر دو سنگ فقط در روزهای اخیر مشاهده شده اند ، یادآور تهدیدی که سیارک های کشف نشده به طور بالقوه برای سیاره ما نشان می دهند.
همچنین در rt.com
چهار سیارک در مسیر COLLISION با زمینخوشبختانه ، هر دو سنگ در مسافت ایمن بیش از 1.5 میلیون کیلومتر (932،056 مایل) عبور خواهند کرد. با این حال ، در تاریخ 1 سپتامبر ما قرار است یک برخورد بسیار نزدیکتر داشته باشیم ، هنگامی که یک سنگ فضایی 28 متری ، که رسماً با عنوان 2011 ES4 شناخته می شود ، تنها یک سوم از فاصله بین سیاره و ماه ما را از زمین دور می کند.

بازدید کننده با سرعتی نزدیک به 30،000 کیلومتر (18،600 مایل) در ساعت جلب خواهد کرد. ناسا به دلیل خطری احتمالی که برای زمین ما ایجاد می کند ، آن را “سیاروئید بالقوه خطرناک” خوانده است.

در حالی که سال 2011 ES4 مطمئناً در سیاره ما با مسافت ایمن پرواز می کند ، کشیش پاول بگلی هشدارهای شدیدی راجع به آن منتشر شده است تا در پایان جهان.

اخبار مرتبط  ایالات متحده به طور ناگهانی پکن را به بستن کنسولگری در هوستون اطلاع می دهد - وزارت امور خارجه چین - RT World News

“این تأیید شده است ، توپ های آتشین ورودی ، آخرالزمانی ، در جهت ما حرکت می کنند.” پیش بینی پیش نویس پیش نویس End Times در ویدئویی اخیر در حساب محبوب YouTube خود.

بگلی نقل قول های کتاب مقدس را که با شواهد علمی برداشت شده از گیلاس مخلوط شده است ، عنوان می کند “اثبات” این سیاره از ورود در معرض خطر مرگبار است “تیرهای آخرالزمانی”.
همچنین در rt.com
“این یک سناریوی بدترین حالت بود”: این سیارک عظیم که دایناسورها را از بین می برد روی زمین با “زاویه ممکن DEADLIEST” به زمین برخورد کرده است.“من یک دهه در مورد این صحبت کرده ام زیرا می دانستیم ، طبق کتاب مقدس ، می دانستیم که این به زودی می آید – حتی بدون اثبات علمی”. او توضیح داد. “حتی استفان هاوکینگ می گوید زمین در سال 2600 در آتش سوزی خواهد شد. فکر می کنم زودتر از این راه خواهد بود زیرا کتاب مقدس آن را در دوم پیتر ، فصل سوم می گوید.”

بیگل ادعا کرد “بیش از 100 تن گرد و غبار و سنگ فضا” هر روز به نشانه ای از آخرالزمانی قریب الوقوع باران باران می بارد. با کمال تعجب ، هیچ پایه علمی برای این ادعاها وجود ندارد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *