همه گیر Covid-19 “سوسیالیسم را به ایالات متحده خواهد آورد” و جهان را دگرگون می کند – ناسیم طالب به RT – RT World News

ناسیم طالب ، نویسنده تحسین شده و تحلیلگر ریسک ، به نقل از RT گفت: با یک پیچیدگی قابل توجه ، همه گیر کورو ویروس هولناک حتی کشورهایی مانند آمریکا را مجبور به اجرای برنامه های رفاهی “سوسیالیستی” می کند.

در حالی که مردم روزها نگران جنگ های جهانی می گذرانند ، بزرگترین تهدیدات ما همواره همه گیر بوده است ، نویسنده “سیاه قو” و “پوست در بازی” به سوفی شواردن زاده در نمایش خود در SophieCo گفت. بینایی.

وی گفت ، ظهور رمان کرمان ویروس به طرز چشمگیری جوامع را تغییر خواهد داد و آنها را برای بحران های آینده آماده تر می کند.

بنابراین جهان متفاوت و عاقل تر خواهد بود. اما ، امیدوارم که برای صلح خوب باشد ، زیرا مردم فردا خواهند فهمید که دشمن فردی نیست که دارای اسلحه باشد. دشمن همان چیزی است که شما نمی بینید: یک جوانه کوچک که می توانید در بالای مداد داشته باشید ، “ نویسنده افزود.

آنچه فکر می کنم اتفاق می افتد تحول در ساختارهای اقتصادی برای پذیرش همه گیری های احتمالی است. حتی اگر آنها دوباره اتفاق نیفتند ، مردم برای آنها آماده خواهند شد.

وی از رونق کار از راه دور ، تماس های کنفرانس بزرگنمایی و خرید آنلاین به عنوان نمونه افرادی که با واقعیت جدید سازگار هستند ، ذکر کرد.
همچنین در rt.com
اگر دموکرات ها – همچنان به گروگانگیری امداد Covid-19 ادامه دهند ، ترامپ تعهد کرد تا اقدام اجرایی کند.اخبار مرتبط  تهدید به استفاده از NUKES تحت ترامپ بزرگتر می شود و تمدید معاهده شروع ممکن است "خیلی دیر باشد" - نوام چامسکی به RT - RT World News

به گفته طالب ، جهانی سازی بیشتر می شود “محافظت شده ،” به جای اینکه کاملاً ناپدید شوند. “جنبش بدنی جمعیت … کاهش می یابد ، و سفرهای تجاری نیز همانطور که در گذشته دیدیم فعال نخواهد بود.” او گفت.

نویسنده خاطرنشان كرد: یكی از مهمترین تغییراتی كه این بیماری همه گیر ایجاد كرده است چگونگی برخی دولت ها بوده است “بسیار مفید” به شهروندان گرفتار در قرنطینه ها و تعطیلی. این همچنین به ایالات متحده نیز مربوط می شود ، جایی که بسته تحریک $ 2 تریلیون دلاری در ماه مه پذیرفته شد ، بزرگترین در تاریخ کشور.

چه کسی تصور می کرد اولین رئیس جمهور سوسیالیست ایالات متحده دونالد ترامپ خواهد بود؟ او به مدت چند ماه درآمد عمومی جهانی را به مردم داد و شرکت ها را در اختیار گرفت. اگر این سوسیالیسم نیست ، نمی دانم چیست. بنابراین ، افراد یک توری محافظ را که قبلاً نداشتند ، به دست آوردند.

“اگر می خواهید عنوانی به پایان برسد ، سخنان من را علامت گذاری کنید -‘ چه کسی انتظار داشت Covid سیاست داخلی و خارجی را اجرا کند؟ “،” Covid که سوسیالیسم را به کشورهایی مانند ایالات متحده منتقل می کند. “ طالب گفت.

قسمت کامل را می توانید اینجا مشاهده کنید:

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *