همکار می گوید ، اجرای قانون ایالات متحده به آنها ضربه زد و دوربین را شکسته – RT World News

یک خدمه تلویزیون روسی که معترضان مداوم در پورتلند را پوشش می دهد ، ظاهراً توسط مأموران اجرای قانون حمله به تظاهرکنندگان مورد حمله قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار اسپوتنیک ، وقایع مشابه را در حالی گزارش داد که دو روزنامه نگار روسی هنگام گزارش از صحنه درگیری شدید در مقابل دادگاه فدرال در پورتلند آسیب دیدند. ویاچسلاو Arkhipov ، فیلمبردار با کانال One روسیه ، با یک باتوم مورد اصابت قرار گرفت و به زمین پرتاب شد. دوربین او توسط یک افسر خرد شد.

همکار وی ، یولیا اولخوفسکا ، هنگام فیلمبرداری از اعتراض با تلفنش هدف قرار گرفت. به گزارش خبرنگار مهر ، یک مأمور دستگاه و کلاه ایمنی را که بر تن داشت ، گرفت و او را به زمین هل داد.

یک مقام ارشد کانال یک گفت: این دو در این حادثه به شدت صدمه ندیدند ، اما خسارت به تجهیزات آنها چشمگیر بود.

اولخوفسكایا كه پس از این حادثه صحبت می كرد ، گفت كه فیلمبردار او از آنچه بدتر می شود فراتر رفته است. “یکی [officer] با همه با یک باتوم در بازوی راست او را زد [their] قدرت یک دوربین دیگر را گرفت و آن را به زمین زد. “ او در مصاحبه ای گفت به گفته وی ، مأموران از دربار بیرون آمدند و وسایل خاکی را پوشیدند ، و این نشان می داد که آنها فدرال هستند نه پلیس پورتلند.

اخبار مرتبط  WHO WALKS BACK ادعا می کند که در صورت عدم علامت کروناویروس منتقل می شود - RT World News

هر دو روزنامه نگار در زمان هدف قرار دادن ، مطبوعات مطبوعاتی خود را پوشیدند. اوایل شب ، خدمه در ابر گاز اشک آور گرفتار شدند که مأموران در مقابل معترضین از آن استفاده کردند. اولخوفسکا همچنین گفت که اجرای قانون “بعید بود که نبینند” کارتهای مطبوعاتی آنها
همچنین در rt.com
“ما عقب نشینی نمی کنیم”: رئیس DHS از “بازداشت های فعال” در میان شورش های پورتلند دفاع می کند ، اعتراضات ناپدید شدن بیماری دیستوپیا را نشان می دهد (VIDEOS)اعتراضات در مقابل دادگاه فدرال در پورتلند بیش از دو ماه است که شبانه رخ می دهد ، و در بسیاری از اوقات به شورش تبدیل شده است. این شهر اخیراً پس از آنكه دولت ترامپ مأمورین بیشتری برای اجرای قانون فدرال را برای مقابله با فعالین به وجود آورد ، شاهد افزایش خشونت بود.

روزنامه نگاران روسی هنگام فیلمبرداری از تلاش معترضین مبنی بر آتش زدن ورودی دادگاه به آتش آسیب دیدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=QJ_26eJZNHw

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *