هند با بزرگترین علامت 25 میلیون مارک جهانی – رکورد بزرگترین عفونت روزانه Covid-19 را شکست – RT World News

هند 78،761 مورد جدید Covid-19 را در 24 ساعت گزارش کرده است که بزرگترین افزایش روزانه برای یک کشور است. تعداد عفونت های کورو ویروسی در جهان در روز یکشنبه 25 میلیون علامت گذشت.

پیش از بروزرسانی روز یکشنبه ، که باعث افزایش تعداد عفونت ها در هند به بیش از 2.5 میلیون نفر شد ، ایالات متحده با 77،638 آلودگی روزانه در 17 ژوئیه رکورددار بود. افزایش سرعت در هند کمی بعد از اینکه دولت محدودیت های قفل را کاهش داد ، برای کاهش فشار بر اقتصاد.

این بیماری در سطح جهانی در حال شیوع است و حتی کشورهایی که تاکنون وضعیت بهتری داشته اند مانند نیوزیلند و کره جنوبی در تلاش برای مقابله با آن هستند. ایالات متحده و برزیل آلوده ترین کشورهایی هستند که هند در پشت سر آنها قرار دارد. این ویروس تاکنون حدود 843000 نفر جان خود را از دست داده است.

اخبار مرتبط  چین به انگلیس هشدار داد كه از ادامه "مسیر اشتباه" با دخالت هنگ كنگ بر تعلیق مورد انتظار برای استرداد جلوگیری كند - RT World News
همچنین در rt.com
the ماسک را بردار! ’هزاران نفر در لندن برای راهپیمایی‘ Unite for Freedom ’گرد هم آمدند و خواستار now اکنون به حالت عادی برگردند’ (VIDEOS)اقدامات فاصله ی اجتماعی به منظور كاهش سرعت انتشار آن تا زمان موجود بودن یك واكسن یا یك درمان موثر باعث كاهش اقتصاد جهانی شده و منجر به سرخوردگی و ناآرامی در بسیاری از كشورهای غربی شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *