هند بزرگترین سنبله یك روزه خود را در موارد كورو ویروس و مرگ و میر ثبت كرده و تقریباً 4000 عفونت در 24 ساعت به خود اختصاص داده است – RT World News

هند بزرگترین جهش یک روزه خود را در Covid-19 ، هم از نظر موارد و هم در مورد مرگ و میر ، مشاهده کرده است که 195 نفر در فضای 24 ساعته و 3900 عفونت جدید در معرض این بیماری هستند.

براساس داده های منتشر شده از سوی وزارت بهداشت ، آمار افزایش آمار بیماری و تلفات در هند بین روزهای دوشنبه و سه شنبه اتفاق افتاد که تعداد کل پرونده ها در این کشور به 46.433 و تلفات به 1.568 رسید. بیش از 14000 بیمار در ماهاراشترا زندگی می کنند ، که همچنان وخیم ترین وضعیت باقی مانده است.

در کنار ماهاراشترا ، گجرات و دهلی دیگر کشورهایی هستند که به سختی تحت تأثیر قرار گرفته اند و به ترتیب 5،804 و 4898 عفونت در آن ثبت شده اند ، در حالی که مادیا پرادش ، راجستان و تامیل نادو نیز در روزهای اخیر شاهد افزایش شدید موارد بوده اند. با وجود سنبله ، با این حال ، بیش از 12700 نفر از بیماران تایید شده هند از زمان بهبودی بهبود یافته اند ، وزارت بهداشت گفته است که میزان بهبودی کلی این کشور را در حدود 27 درصد قرار داده است.
همچنین در rt.com
مغازه های مشروبات الکلی در هندوستان باز می شوند … و مشتاقانه مجدداً بسته می شویم زیرا مشتریان بدون توجه به قوانین مسافت اجتماعی (VIDEOS) در آنجا عجله می کنند.اگرچه هند از اواخر ماه مارس در حال تعطیل شدن در سطح کشور بوده است – هفته گذشته برای دومین بار تمدید شد تا 18 مه پایان یابد – دهلی و دولت های منطقه ای اجازه داده اند که برخی از مغازه ها قبل از انقضاء اقدامات قرنطینه مجدداً بازگشایی شوند. روز دوشنبه ، فروشگاه های مشروبات الکلی برای اولین بار از تاریخ 24 مارس بازگشایی شدند ، تقریباً بلافاصله باعث شد توده ای از ساکنان به فروشگاه های سراسر کشور بیایند ، و به دستورالعمل های مسافت اجتماعی که هنوز هم وجود دارد ، اعتراض نکنند. در برخی مناطق ، پلیس معکوس کرد و به دلیل جمعیت متراکم که آنها جلب کردند ، دوباره مغازه ها را تعطیل کردند.

وزارت بهداشت با بیان اینکه در جلسه توجیهی روزانه دوشنبه شب دوشنبه ، خوشبختانه صحبت می کند ، گفت: سرعت عفونت های جدید در سراسر کشور کند شده است و خاطرنشان کرد: 3.4 روز طول کشید تا موارد قبل از قفل شدن دو برابر شود ، که در حال حاضر به 12 روز افزایش یافته است ، پیشنهاد می کند. اقدامات دارای اثر در نظر گرفته شده خود هستند.

اخبار مرتبط  بولسونارو برزیل روزنامه نگاران را "wimps" خواند ، می گوید که احتمال تحمل Covid-19 کمتر است - RT World News

“چالش ما اکنون این است که چگونه می توان این نتایج را بهبود بخشید و زمان دوبرابر بیشتر کرد.” لاو آگاروال وزیر بهداشت مشترک در این جلسه گفت:
همچنین در rt.com
هند قفل کردن Covid-19 را تسکین می دهد ، و به برخی از مغازه ها اجازه می دهد تا به صورت محدود بازگشایی شوند زیرا مودی موعظه فضیلت “اعتماد به نفس”مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *