هند تهدید به “اقدام قهری” علیه آمازون به دلیل امتناع از حضور در هیئت دولت در مورد حفاظت از داده ها – RT World News

قانون گذاران در هند خواستار این هستند که غول تجارت الکترونیک آمازون پس از آنکه ادعا می شود از شهادت در هیئت مدیره لایحه محافظت از داده ها خودداری می کند ، با عواقب زیادی روبرو شود.

میناکشی لخی ، عضو حزب حاکم بهاراتیا جاناتا (BJP) و رئیس کمیته پارلمانی بررسی کننده لایحه محافظت از اطلاعات شخصی 2019 کشور ، تهدید کرده است که آمازون را به دلیل عدم حضور در هیئت مدیره مجازات خواهد کرد.

این کمیته با شرکتهای فناوری فعال در هند صحبت کرده است تا هرگونه نگرانی احتمالی ناشی از قانونی راوی شانکار پراساد ، وزیر اتحادیه ، برطرف کند. این لایحه که سال گذشته در پارلمان ارائه شد ، تلاش دارد تا به دولت این قدرت را بدهد که از شرکت ها اطلاعات شخصی و غیر شخصی ناشناس بخواهد.
همچنین در rt.com
هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند – گزارشلخی در ادامه سخنان خود گفت ، با توجه به “آمازون در هند تجارت بزرگی انجام می دهد”، هیئت به اتفاق آرا تصمیم گرفته بود “اقدام اجباری” اگر شرکت در کمیته حاضر نشود باید پاسخگو باشد. با این حال وی مشخص نکرد که این عمل چه می تواند باشد.

آمازون در بیانیه ای از رفتار خود دفاع كرد و محدودیت های ویروس كرونا را عامل اصلی عدم حضور آن دانست: “عدم توانایی متخصصان ما در سفر از خارج از کشور به دلیل محدودیت های سفر و تخلیه در برجام [joint parliamentary committee] در طی همه گیری در حال انجام ممکن است برداشت نادرستی صورت گرفته باشد و منجر به سو mis تفاهم شود. “
همچنین در rt.com
خانوارهای چینی و هندی در طی شیوع بیماری Covid ثروتمندتر می شوند در حالی که ثروت در ایالات متحده کاهش می یابد – Credit Suisseاخبار مرتبط  بنیانگذار کلاه ایمنی وایت کلاه ایمنی پول های کمک را برای سوریه اختصاص داده است - گزارش - RT World News

رسانه های محلی گزارش دادند ، روز جمعه ، نمایندگان غول رسانه های اجتماعی فیس بوک توسط اعضای کمیته مورد سال قرار گرفتند. قرار است پلتفرم شبکه های اجتماعی توییتر در تاریخ 28 اکتبر مقابل پنل ظاهر شود ، در حالی که گوگل و سیستم پرداخت تجارت الکترونیکی هند Paytm قرار است در تاریخ 29 اکتبر با س questionsالاتی روبرو شوند.

دولت هند در حال بررسی قانونی است که می تواند داده های جمع آوری شده توسط رسانه های اجتماعی و شرکت های تجارت الکترونیکی را تنظیم کند. با این حال ، ارقام موجود در صنعت هشدار داده اند که هرگونه چنین قوانینی می تواند سرمایه گذاری های آینده شرکت های فناوری خارجی را دلسرد کند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *