هند در حدود 7500 مورد در سراسر کشور شدیدترین سنبله تک روزه را در موارد Covid-19 مشاهده می کند – RT World News

براساس اعلام وزارت بهداشت ، درمان و رفاه خانواده ، هند از زمان آغاز شیوع این بیماری ، بیشترین تعداد خود در موارد کروناویروس را به خود اختصاص داده است ، و شمارش بیش از 1000 عفونت در فضای یک روز است.

ANI با استناد به مقامات بهداشت گزارش داده است که تعداد بیماران جدید Covid-19 ، 1.035 روز جمعه ، تعداد کل بیماری های هند را به 7447 نفر می رساند. در همین روز چهل مرگ جدید نیز ثبت شد ، به حدود 200 نفر که در حال حاضر نیز اختصاص یافته است.

افزایش ناگهانی عفونت ها در حالی صورت می گیرد که مقامات منطقه به دنبال ردیابی اعضای Tablighi Jamaat ، یک جامعه مذهبی مسلمان هستند ، پس از هزاران نفر از پیروان در اواسط ماه مارس در یک اجتماع شلوغ در دهلی نو ، در دهلی نو حضور پیدا کردند ، و این نگرانی را ایجاد کردند که این گروه به گسترش ویروس کمک کرده است. و در سراسر هند گسترده است. طبق آمار و ارقام گزارش هفته گذشته تایمز هندوستان ، بیش از 1000 نفر از اعضای این گروه از نظر بیماری مثبت آزمایش کرده اند که 30 درصد از کل 2900 مورد در این کشور را تشکیل می داد.
همچنین در rt.com
تظاهرات برای گروه مخفی اسلامی TJ منفجر شد Covid-19 در هند – اما آیا این خطرناک ترین چیز در مورد این جنبش است؟در حالی که پرونده های مرگ و میر و مرگ و میر هند همچنان در حال صعود است ، دهلی نو در حال آماده سازی برای ارسال اولین تحویل هیدروکسی کلروکین (HCQ) است – یک داروی ضد مالاریایی که وعده های اولیه را به عنوان درمانی برای Covid-19 نشان داده است – تا 13 از سخت ترین- ملتهای زده ایالات متحده ، اسپانیا و آلمان که تقریباً نیمی از کل موارد جهان را شامل می شوند ، اولین کسانی خواهند بود که این دارو را دریافت کرده اند ، که در ایالات متحده و جاهای دیگر وارد آزمایشات بالینی شده است.

اخبار مرتبط  گزارش ادعا می کند ، چین در حال حمله به فناوری پیشرفته "غافلگیر کننده PEARL HARBOR" به شبکه الکتریکی ایالات متحده است ... با استفاده از "تکنولوژی دزدیده شده" آمریکایی

اگرچه دهلی نو پیش از این ممنوعیت صادرات پتو را برای HCQ تحمیل کرده بود ، حتی محموله های اضطراری بشردوستانه را نیز ممنوع می کرد ، پس از یک نزاع کوتاه با واشنگتن و تهدیدات “قصاص” از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا این محدودیت لغو شد.

“درخواست های زیادی برای HCQ قبلاً وجود داشته است ،” دمو راوی ، یک مقام با وزارت امور خارجه ، روز جمعه به خبرنگاران گفت و افزود: “تصمیمی توسط گروه وزیران گرفته شد تا مقداری از داروهای اضافی را برای اهداف صادراتی آزاد کنند.”
همچنین در rt.com
بولسونارو می گوید که داروی آزمایشی Covid-19 می تواند هزاران انسان را نجات دهد و از هند بخاطر تصویب صادرات مواد اولیه خشنراوی گفت ، دو محموله دیگر نیز به دنبال خواهند داشت ، دومین مورد حاوی 4.8 میلیون قرص داروی بسیار تقاضا شده به همراه مقدار کمی از مواد اولیه آن به ایالات متحده ، کانادا ، آلمان و برزیل تأمین می شود. سایر کشورها با شیوع کمتری از جمله بنگلادش ، نپال ، بوتان ، سری لانکا ، افغانستان و مالدیو کمتر دریافت می کنند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *