هند نخستین هواپیماهای جنگنده رافال ساخت فرانسه را به نمایش می گذارد در حالی که نیروی هوایی آنها را به اسکادران فلش های طلایی (VIDEO) القا می کند – اخبار جهانی RT

نیروی هوایی هند (IAF) روز پنجشنبه رسماً گروه اول پنج جنگنده رافال را به اسکادران هفدهم خود در ایالت شمال غربی کشور هاریانا منتقل کرد.

دهلی نو در سپتامبر 2016 با خرید 36 فروند هواپیمای رافال با فرانسه قرارداد بین دولتی را منعقد کرد. مراسم پنجشنبه در ایستگاه نیروی هوایی آمبالا برگزار شد ، بیش از یک ماه پس از انتقال پنج هواپیمای جنگنده توسط خلبانان ارتش هند از فرانسه در 29 ژوئیه.

وزیر دفاع راجنات سینگ و وزیر نیروهای مسلح فرانسه ، فلورانس پرلی در این مراسم حضور داشتند.

ارتش هند القا را به این صورت می داند “یک نقطه عطف در تاریخ IAF.” جت های ساخته شده توسط هواپیمایی Dassault Aviation فرانسه ، هم اکنون بخشی از اسکادران هفدهم خواهد بود که با نام Arrows Golden شناخته می شود.

فایننشال اکسپرس گزارش داد که دسته بعدی هواپیما در ماه اکتبر به هند می رسد و آخرین گروه ممکن است تا پایان سال 2021 وارد شود.

اخبار مرتبط  بنیانگذار اپل استیو وزنیاک از YouTube و Google به دلیل کلاهبرداری بیت کوین شکایت می کند - RT World News

ویدئویی که ارتش هند به اشتراک گذاشته است شامل تصاویری است که نمای اول شخص از سفر این جت از فرانسه به هند را نشان می دهد. همچنین شامل یک پیکان با تانکر IL-78 هندی بود. و یک فروند هواپیمای جنگی به نمایش گذاشته شد که در حال انجام پرواز در میان کوههای پوشیده از برف بود.
همچنین در rt.com
هند در خرید هواپیماهای بدون سرنشین جنگی ایالات متحده بیش از هزینه و عملکرد شک دارد – گزارش می دهدگفته می شود خلبانان IAF قبلاً در رافائل در مناطق کوهستانی هیماچال پرادش عملیات شبانه را تمرین می کردند.

در طی مراسم استقرار در پایگاه هوایی IAF در آمبالا ، در هواپیمای پرواز نیز هواپیماهای جنگنده Su-30 ، Jaguar و Tejas حضور داشتند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *