هند واکسن AstraZeneca را به عنوان شرکتی که پس از نتایج ناامیدکننده آزمایش ، هنوز روی کارآیی jab کار می کند ، تأیید می کند – RT World News

هند ، با وجود سردرگمی در مورد کارآیی آن از 62 تا 90 درصد در آزمایشات ، AstraZeneca’s Covid-19 را برای استفاده اضطراری تأیید کرده است. AstraZeneca ادعا می کند که یک “فرمول برنده” را کشف کرده است ، اما هنوز آن را فاش نکرده است.

وزیر اطلاعات هند ، پراکاش جاوادکار ، روز شنبه اعلام کرد که واکسن کرونا ، که توسط دارو ساز انگلیسی-سوئدی AstraZeneca و با همکاری دانشگاه آکسفورد طراحی شده است ، یک روز قبل برای استفاده اضطراری توسط نهادهای نظارتی تصویب شده است. انتظار می رود طی روزهای آینده تصویب رسمی توسط كنترل كننده دارو در هند باشد.

این خبر در حالی منتشر شد که هند از 10 میلیونمین مورد Covid-19 پیشی گرفت و نزدیک به 150،000 مورد مرگ بود.
همچنین در rt.com
دومین آرژانتین موافقت Oxford-AstraZeneca Covid-19 را تأیید می کند ، زیرا انتظار می رود اتحادیه اروپا به زودی از آن پیروی کنداین واکسن که به صورت محلی توسط م Instituteسسه سرم هند ساخته می شود ، برای استفاده در انگلیس در روز سه شنبه تأیید شد. با این حال ، داده های گیج کننده آن در مورد اثرات واکسن در برابر ویروس کرونا بسته به دوز مصرفی ، موجود در یک مطالعه بررسی شده توسط همسالان است که در ماه گذشته در مجله پزشکی Lancet منتشر شده است ، استفاده از آن اشتباه است.

اکثریت نامزدها در آزمایش AstraZeneca دو دوز کامل واکسن دریافت کرده اند و مشخص شد که ضعف در بیماران 62٪ موثر است – این تعداد بسیار کمتر از واکسن های رقیب است. با این حال ، به یک گروه فرعی کوچکتر به اشتباه ، یک دوز نیم و به دنبال آن یک دوز کامل داده شد – و در میان این بیماران ، میزان کارآیی 90 درصد گزارش شده است. در ترکیب ، اثر بخشی واکسن 70.4 درصد ارزیابی شده است. فقط به بیش از 2700 شرکت کننده دوز کمتری داده شد و هیچ کس در این گروه آزمایش بالاتر از 55 سال نبود.

نهادهای نظارتی ایالات متحده از اختلاف نتایج جلوگیری کردند و مدیر عامل AstraZeneca پاسکال سوریوت قول دادرسی جدید جهانی را داد. هفته گذشته او به ساندی تایمز گفت که شرکتش کشف کرده است “فرمول برنده” که ، بعد از دو دوز ، “در آنجا با بقیه است.”
همچنین در rt.com
صدها اسرائیلی پس از دریافت واکسن Pfizer / BioNTech به Covid-19 آلوده می شوند – گزارش هااخبار مرتبط  بروکسل در معاشرت کافه ها و کافه ها برای یک ماه در میان افزایش ویروس کرونا ویروس سریع تلاش می کند - اخبار جهانی RT

با این حال ، Soriot جزئیات بیشتری در مورد این فرمول اعلام نکرد و فقط گفت که AstraZeneca آن را منتشر خواهد کرد “از برخی نقطه نظرات.”

برخلاف واکسن mRNA Pfizer ، اولین نوع از این نوع مجاز که مجاز است ، AstraZeneca’s shot مبتنی بر ویروس سرماخوردگی اصلاح شده ژنتیکی است – نسخه ای از آدنو ویروس شامپانزه – تولید آن را ارزان تر و ذخیره آن را در یخچال طبیعی آسان تر می کند. این امر توزیع را در کشورهای کمتر توسعه یافته آسان می کند.

رگولاتورهای هندی در حال حاضر سه نامزد واکسن اضافی را وزن می کنند ، از جمله Sputnik V. روسیه. مانند پیشنهاد AstraZeneca ، Sputnik V ارزان تر است و از فن آوری آزمایش شده استفاده می کند. برخلاف عکسبرداری AstraZeneca ، آزمایشات بالینی نشان داده است که Sputnik V 94.1 درصد در برابر Covid-19 موثر است. پیش از تصویب ، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) و شرکت دارویی ژنریک هندی Hetero در ماه نوامبر توافق کردند که بیش از 100 میلیون دوز Sputnik V در سال در خاک هند تولید کنند.
همچنین در rt.com
مقابله با AstraZeneca شرمنده حمله کنندگان “غیراخلاقی” Sputnik V و باید همکاری را القا کند – بنیانگذار واکسن روسی به RT گفتتولید کنندگان روسی Sputnik V ماه گذشته نیز اعلام کردند که با AstraZeneca همکاری خواهند کرد تا در مورد امکان استفاده از هر دو واکسن در یک رژیم ایمن سازی واحد تحقیق کنند. سازندگان آن می گویند که آنها در حال حاضر در حال انجام آزمایش هایی هستند تا میزان واکسن AstraZeneca را به بیش از 90 درصد برسانند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *