هند گفت: هند در رتبه بندی Covid-19 جهان 2 است ، اما از نظر میزان بهبودی اولین است – RT World News

هند در حال حاضر فقط رتبه آمریكا را در رتبه بندی كشورهای بدتر از همه گیر گرفته است. با این حال ، میزان بهبودی کشور نیز چشم نواز است ، زیرا 80 درصد هندی های آلوده از ویروس کرونا جان سالم به در برده اند.

وزارت بهداشت هند این اعلامیه چشمگیر را روز دوشنبه اعلام کرد ، درست در حالی که تعداد ویروس کرونا در این کشور بیش از 5.4 میلیون نفر افزایش یافت. “هند از نظر کل بازیابی موقعیت برتر جهان را به خود اختصاص داده است. بیش از 43 لک [4.3 million] بهبود یافته اند ، “ این بیانیه فاش شد

این وزارتخانه ادعا کرد که میزان بهبودی آن بالاترین در جهان است ، زیرا ایالات متحده گزارش کرده است که 4.2 میلیون مورد بهبود یافته است. برزیل – سومین کشور تحت تأثیر جهانی در رتبه بندی جهانی – 3.8 میلیون بازیابی را به ثبت رسانده و روسیه 909000 مورد را حساب کرده است.

به طور کلی ، تعداد هندی هایی که از این بیماری کشنده جان سالم به در برده اند ، به تعداد “19 درصد از کل بازیابی های جهانی.” در حال حاضر تعداد کشته شدگان Covid-19 هند به 88000 نفر نزدیک می شود.

اخبار مرتبط  شریف ، دختر و رهبران حزب نخست وزیر پاکستان پس از انتقاد از ارتش با اتهام "توطئه علیه کشور" روبرو می شوند - RT World News

این خبر امیدوار کننده در حالی ظهور می کند که هند شاهد افزایش نگران کننده ای در حدود 100000 مورد در روز است. در اوایل این ماه ، این کشور در فهرست نقاط جهانی Covid-19 از برزیل پیشی گرفت ، ناظران نگران بودند که ملت آسیای جنوبی بتواند با سرعت فعلی خود از ایالات متحده پیشی بگیرد.
همچنین در rt.com
تقریباً یک سوم از جمعیت دهلی نو ، یافته های بررسی آنتی بادی های دولتی Covid-19 را داشته اندپیش از این ، مقامات بهداشتی هند اعلام کرده بودند که مقیاس همه گیری می تواند بزرگتر از آن باشد که ارقام رسمی نشان می دهد. هفته گذشته ، یک نظرسنجی توسط مقامات دهلی نو ، وجود آنتی بادی ویروس کرونا را در 33 درصد از ساکنان منطقه پایتخت نشان داد ، به این معنی که حدود 6.5 میلیون نفر ممکن است بی صدا در معرض ویروس قرار داشته باشند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *