هنگامی که در اثر عدم استفاده از ماسک ، با فریاد “من همه شما را می کشم ، الله اکبر” باعث تخلیه فرودگاه فرانکفورت شد

پلیس آلمان یک مرد اسلوونیایی را که از ماسک زدن در فرودگاه فرانکفورت امتناع می ورزید و تهدید به کشتن همه تهدید کرد ، بازداشت کرد ، بنابراین تخلیه قسمت هایی از ساختمان و تعطیلی ایستگاه قطار باعث شد.

ترمینال 1 فرودگاه فرانکفورت ، همراه با ایستگاه قطار مجاور آن ، عصر شنبه در میان یک عملیات گسترده اجرای قانون ، که شامل هر دو پلیس ایالتی و پلیس فدرال بود ، تعطیل شد.

در ابتدا گزارش شد که تخلیه توسط یک قطعه چمدان رها شده انجام شده است. در یک به روز رسانی در روز یکشنبه ، پلیس گفت که این اخلال از برخورد بین یک مرد 38 ساله و بدون ماسک اسلوونیایی و افسران گشت ، ناشی می شود که او در مورد کمبود وسایل محافظتی خود روبرو شده است.

مردی که ظاهراً از تقاضا عصبانی شده بود ، شد “خشونت آمیز” به سمت افسران ، و گفت: “الله اکبر من همه شما را خواهم کشت” طبق گفته پلیس

با در نظر گرفتن رفتار کلی مرد ، مأموران تهدید را جدی گرفتند و هنگام تلاش برای فرار از صحنه ، او را مقهور خود کردند. به نظر می رسد فیلم هایی که به صورت آنلاین پخش می شود ، یک افسر پلیس را نشان می دهد که در حال اسلحه به سمت شخصی است که در داخل ترمینال روی زمین افتاده است.
همچنین در rt.com
در عملیات پلیس فرودگاه فرانکفورت تخلیه شداخبار مرتبط  سونی تولید PS5 را برای پاسخگویی به تقاضا به دلیل بیماری همه گیر دو برابر می کند - RT World News

در میان تعقیب و گریز دیوانه وار ، مأموران ظاهرا رد چمدان مرد را که او هنگام تلاش برای فرار از آنجا بر جای گذاشت ، از دست دادند.

“با توجه به مکان هنوز نامشخص است [of the luggage]، منطقه وسیعی از سالن عزیمت B محاصره شد “ پلیس گفت ، با اشاره به اینکه یک واحد بمب اعزامی برای شانه زدن صحنه به زودی همه موارد واضح را صادر کرد.

مظنون 38 ساله که توسط پلیس شناخته شده است ، به دلیل تهدید و مقاومت در برابر افسران بازداشت شده است.

در حدود زمان مسابقه بین درگیری یک مرد بدون نقاب ، پلیس گفت که گزارش یک “فرد مسلح” در ترمینال مشاهده شد. با اعتقاد به اینکه این دو حادثه ممکن است به هم مربوط باشند ، آنها دستور تخلیه اضافی را صادر کردند و ایستگاه قطار منطقه ای را نیز تعطیل کردند. پس از حدود 2،5 ساعت جستجوی دقیق ، عملیات در حالی که پلیس نتوانست افراد مسلح را پیدا کند ، خاتمه یافت. تحقیقات جداگانه ای درباره ادعای مشاهده یک فرد مسلح در حال انجام است.

حدود 100 افسر پلیس در این تلاش گسترده شرکت داشتند.

فرودگاه فرانکفورت از نظر تعداد مسافر چهارمین فرودگاه پرتردد در اروپا و از نظر بار بیشترین فرودگاه است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *