هنگ کنگ با ظهور 73 مورد ویروس کرونا ، وضعیت “وخیم” می یابد ، بسیاری از آنها به باشگاه های رقص مرتبط هستند – اخبار جهانی RT

مقامات هنگ کنگ روز دوشنبه 73 مورد ویروس کرونا ویروس جدید گزارش کردند و زنجیره های “انتقال بی صدا” را عامل افزایش عفونت های بدون علامت دانستند.

مقامات گفتند ، پس از ثبت 73 مورد ویروس کرونا ، وضعیت اپیدمی در شهر پرجمعیت چین به سرعت در حال بدتر شدن است ، که بالاترین رقم روزانه از 16 آگوست است که در این شهر 74 مورد گزارش شده است.

“برخی از موارد تأیید شده بدون علامت است و این نشانگر وجود بسیاری از زنجیره های انتقال صدا در جامعه است” بیانیه هشدار داد.

حدود 50 مورد جدید به خوشه کلوپ های رقص “فوق العاده گسترده” مرتبط شد و چوانگ شوک-کوان ، رئیس مرکز حفاظت از شاخه بیماری های واگیر ، هشت مورد از عفونت های جدید را “غیرقابل ردیابی” توصیف کرد.

موارد Covid-19 مرتبط با خوشه رقص به 132 مورد افزایش یافته است ، بزرگترین مورد از ابتدای شیوع همه گیری در این شهرستان گزارش شده است. مقامات بهداشتی تاکنون 21 مکان رقص را در این زمینه شناسایی کرده اند.

برای کمک به مهار شیوع ، ایستگاه های آزمایش تلفن همراه در چندین منطقه افتتاح شده است و مقامات از ساکنان مناطق آسیب دیده خواسته اند تا آزمایش ویروس کرونا را انجام دهند.

اخبار مرتبط  سوریه حمله اسرائیل به حلب را دفع می کند زیرا موشک ها قبل از رسیدن به اهداف خود سرنگون شدند - رسانه های دولتی - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
ووهان ، مقامات چین ویروس کرونا را در بسته بندی گوشت گاو برزیلی پیدا کردندهنگ کنگ در مجموع 5702 مورد Covid-19 ، با 108 مرگ داشته است و 224 بیمار در 19 بیمارستان دولتی تحت درمان هستند.

مقامات تصمیم گرفته اند به دلیل افزایش موارد ، حباب سفر بین هنگ کنگ و سنگاپور را به مدت دو هفته به تعویق بیندازند. قرار بود این حباب از روز یکشنبه پرتاب شود.

دبیر غذا و بهداشت هنگ کنگ ، سوفیا چان چی چی در اوایل روز دوشنبه گفت که دولت در حال بررسی نیاز به سخت گیری بیشتر قوانین فاصله اجتماعی از جمله بستن برخی مشاغل است.

در ماه سپتامبر ، به دنبال یک برنامه آزمایش انبوه که توسط دولت چین برگزار شد ، این شهر شروع به کاهش محدودیت در غذاخوری ، اماکن ورزشی و پارک های موضوعی کرد. اما وزیر بهداشت جمعه گذشته گفت که این شهر داشته است “احتمالاً وارد شده” موج چهارم همه گیری.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *