هنگ کنگ برای ورود به اولین قفل Covid-19 شهر وارد می شود ، زیرا چین 1700 افسر را برای اجرای قوانین جدید اعزام می کند – RT World News

هنگ کنگ به هزاران نفر از ساکنان دستور داده است که قبل از اولین قفل Covid-19 در خانه های خود بمانند ، چین با به کارگیری 1700 افسر برای اعمال محدودیت ها به امید مهار شیوع.

اقدامات در منطقه یاو تسیم مونگ قرار است از نیمه شب جمعه به اجرا درآید و 150 بلوک مسکونی را شامل می شود که حدود 9000 نفر را در خود جای داده است. افراد نمی توانند خانه های خود را ترک کنند مگر اینکه بتوانند آزمایش Covid-19 منفی ارائه دهند و قرنطینه برنامه ریزی شده تا زمانی که همه افراد در محوطه محاصره شده آزمایش نشوند ، در جای خود باقی خواهد ماند.

در حالی که اقدامات سختگیرانه در حال اجرا است ، سه گروه مجاز به نرمشی هستند. در صورت ارائه مراقبت به ساکنان و اقوام ، اجازه رفت و آمد داده می شود و به کارمندان صنعت بهداشت اجازه ادامه کار می دهد.

برای کاهش نیاز مردم به ترک خانه هایشان ، دولت مواد غذایی و مایحتاج مورد نیاز مردم منطقه را تأمین می کند.

اخبار مرتبط  فسیل کوسه ژوراسیک "غول پیکر" کشف شده در آلمان "چشمگیرترین" ماهی در زمان خود بود - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
ویروس کرونا ویروس برای افزایش نرخ بیکاری هنگ کنگ به بیش از حد اوج 16 سالهبرای اینکه مسئولان بتوانند از نزدیک اوضاع را زیر نظر بگیرند ، یک مرکز فرماندهی ایجاد می شود و با سازمانهای غیردولتی برای اطمینان خاطر مردم ، حفظ آرامش و پشتیبانی همکاری می کند.

پس از اجرای اقدامات ، پلیس و مقامات بهداشتی در حال برنامه ریزی برای انتقال از در به خانه ، بازرسی از ساکنان و ارزیابی میزان شیوع در منطقه هستند. همچنین انتظار می رود که آنها سایتهای آزمایش را در سراسر منطقه آسیب دیده ایجاد کنند تا سفر برای افراد بالقوه عفونی را به حداقل برسانند.

در روزهای اخیر ، هنگ کنگ 61 مورد جدید عفونت کوید -19 را گزارش کرده است که 55 مورد از طریق انتقال موضعی رخ داده است. مقامات هنوز نتوانسته اند 26 مورد مثبت را ردیابی کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *