هوآوی برای اطمینان از “بقای” خود در میان “فشار فوق العاده” بر زنجیره تأمین ، نام تجاری Honor Phone را به فروش می رساند – RT World News

هواوی از فروش كامل برند ارزان گوشی های هوشمند آنر با اعلام اینكه كنسرسیوم فروشندگان به زودی به عنوان غول مخابرات چین از این شركت واگذار می كند ، خبر داد.

با مشاهده اینکه مشاغل مصرفی آن زیر بوده است “فشار فوق العاده از اواخر” ، هوآوی روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که کلیه دارایی های تجاری مرتبط با Honor را به یک شرکت مادر تازه تاسیس ، Shenzhen Zhixin New Technology Technology Co. ، که توسط بیش از 30 تاسیس شده است ، می فروشد. “نمایندگان و فروشندگان” از نام تجاری تلفن بودجه.

“پس از اتمام فروش ، Huawei هیچگونه سهامی در اختیار نخواهد داشت و یا درگیر هیچگونه مدیریت بازرگانی یا تصمیم گیری در شرکت جدید Honor نخواهد بود.” این شرکت گفت ، اضافه کرد که زنجیره صنعت Honor’s پیشگام این حرکت بود تا “بقای خود را تضمین کند.”

در حالی که این شرکت هیچ قیمت کلی برای این معامله نداده بود ، گزارش قبلی رویترز حاکی از آن بود که آنر با قیمت 15 میلیارد دلار (100 میلیارد یوان) فروخته می شود و منابع ناشناس را از جزئیات فروش ذکر می کند.

هواوی برای توضیح مشکلات اخیر خود به مسائل در حال انجام زنجیره تأمین اشاره کرد و گفت: وجود دارد “در دسترس نبودن عناصر فنی مورد نیاز برای تجارت تلفن همراه ما.”
همچنین در rt.com
Huawei از انگلستان خواست تا لغو ممنوعیت 5G را لغو کند ، می گوید فشار ایالات متحده برای مسدود كردن شركت چینی می تواند تحت نظارت بایدن كاهش یابددر بیانیه ای از کنسرسیوم تجاری که برای خرید این نام تجاری تلفنی در نظر گرفته شده ، گفته است که این تصمیم یک تصمیم است “سرمایه گذاری مبتنی بر بازار برای صرفه جویی در زنجیره صنعت Honor” در حالی که حفظ می کند تغییرات بر شرکت تأثیر نمی گذارد “جهت توسعه” یا ثبات تیم اجرایی آن.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های سابق خانه ، خانه ها نشت مواد شیمیایی سمی را برای سالها در هوا انجام می دهند ، مطالعه نشان می دهد - اخبار جهانی RT

در میان تولیدکنندگان برتر تلفن های هوشمند در جهان ، هواوی بارها مورد انتقاد مقامات آمریکایی در کل دولت دونالد ترامپ قرار گرفته است ، که اصرار دارد این مخابرات تهدیدی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت ملی آمریکا است. اگرچه این شركت این اتهامات را انكار كرده و آنها را صرفاً بهانه ای برای جلوگیری از حضور یك رقیب چینی در بازارهای آمریكا قلمداد كرده است ، اما با این حال به این شركت اضافه شد “لیست اشخاص” سال گذشته ، تأمین کنندگان آمریکایی را مجبور به دریافت مجوز ویژه ای برای تجارت با هواوی و شرکت های تابعه آن کرد. یک حکم اجرایی در ماه مه 2019 – در همان روز امضا شد “موجودیت ها” تعیین – همچنین دولت را قادر می سازد از خرید فناوری توسعه یافته توسط ایالات متحده جلوگیری کند “دشمنان خارجی” ، به طور گسترده ای هدف قرار دادن هوآوی و شرکت ZTE مستقر در شنژن است.

نه Huawei و نه کنسرسیوم جدید در اعلام قرارداد Honor به سیاست آمریکا اشاره نکردند ، فقط به طور کلی به مسائل زنجیره تامین اشاره می کردند ، با این حال عمده تامین کنندگان تراشه برای Huawei به دلیل محدودیت های ایالات متحده مجبور به متوقف کردن سفارشات این شرکت شده اند.
همچنین در rt.com
“اضطراری ملی”: ترامپ Huawei و سایر “فناوری های دشمن” را از طریق مخابرات ایالات متحده ممنوع می کنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *