هواپیماهای اسرائیلی به اهداف “تروریستی زیرزمینی” در غزه در پاسخ به حملات “بادکنک انفجاری” حمله می کنند – RT World News

نیروهای دفاعی اسرائیل اهداف زیرزمینی حماس را در غزه بمباران کرده اند و می گویند که این حملات به تلافی حملات انفجاری و بالون های هوایی که از آنکلاو فلسطین آغاز شده است ، صورت گرفته است.

“اخیراً ، هواپیماها و هواپیماهای جنگنده IDF به زیرساخت های زیرزمینی سازمان تروریستی حماس در نوار غزه حمله کردند.” ارتش اسرائیل گفت در توییت، اضافه كردن “این حمله در پاسخ به بادکنک های انفجاری و آتش سوزی از نوار غزه به داخل خاک اسرائیل در طول روز انجام شد.”

بنا به گزارش “اورشلیم پست” ، اعتصابات پیش از طلوع صبح سه شنبه ، سایت هایی در نزدیکی گذرگاه مرزی رافاح بین غزه و مصر هدف قرار گرفت ، درست چند ساعت پس از بازدید یک فرستاده مصری از خاک فلسطین در تلاش برای خنثی کردن خصومت بین تل آویو و حماس ، که از سال 2006 حاکم بر نوار بوده است. از تلفات اسرائیل هنوز تلفات و خسارات جانی گزارش نشده است.
همچنین در rt.com
IDF حملات بمباران غزه را به عنوان تلافی موشک ، پرتاب توپ های آتش سوز انجام می دهد. محدودیت های جدید اعمال شده استاخبار مرتبط  اخترشناسان تصاویر نزدیک را از فضای خیره کننده فضا و فضای خیره کننده عکس می گیرند - RT World News

IDF حملات هوایی مكرر را در مورد آنچه خوانده است انجام داده است “اهداف ترور” در روزهای اخیر در غزه ، در واکنش به حملات بالون مرزی ناشی از نوار ، در سایت های ادعایی حماس ، که بسیاری از آنها در زیر زمین بودند ، مورد استقبال قرار گرفت. در حالی که بادکنک های انفجاری و آتش زا ، مصدومیت های کمی را به بار آورده اند ، مقامات اسرائیلی می گویند که آنها باعث شده ده ها آتش سوزی مسواک زده و زمین های زراعی آسیب دیده و باعث حمله هوایی تلافی جویانه شوند.

علاوه بر عملیات نظامی ، هفته گذشته تل آویو نیز محدودیت های خود را در مورد غزن ها – که از سال 2007 تحت محاصره اسرائیل زندگی می کردند – بستن یک منطقه ماهیگیری در این قلمرو ، و همچنین گذرگاه مرزی کریم شالوم ، که به عنوان سرویس قطب حیاتی برای کالاهایی که از مصر و اسرائیل به غزه وارد می شوند.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *