هواپیمای باری پس از سقوط در فرودگاه موگادیشو به مانع شخم می خورد (عکس) – RT World News

یک هواپیمای دو موتوره که بار را به سومالی منتقل می کرد پس از فرود در فرودگاه موگادیشو از باند فرودگاه خارج شد و در حصار بتونی قرار گرفت. عکس های صحنه نشان می دهد که چارچوب هواپیما در اثر ضربه به شدت آسیب دیده است.

هواپیمای Fokker روز شنبه در فرودگاه بین المللی Aden Adde در Mogadishu فرود آمد. گزارش شده است که هواپیمای توربوپراپ متعلق به Kenya’s Silverstone Air بوده است.

بلافاصله مشخص نیست که چه عواملی می تواند باعث این حادثه شود. گزارش های محلی حاکی از آن است که هواپیمای بدنه باریک از باند خارج شده و به نرده برخورد کرده است. هواپیما کاملاً خرد شده و کابین خلبان کاملاً خرد شده است.

مقامات نیروهای امدادی را برای مقابله با این حادثه اعزام کرده اند. گزارش های متناقض می گوید چهار تا پنج نفر از هواپیما تخلیه شده اند. تاکنون هیچ تلفاتی گزارش نشده است ، اگرچه برخی از اعضای خدمه زخمی شده اند.

اخبار مرتبط  ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی هشدار می دهد كه گزارش های اطلاعاتی اسرائیل را در مورد نقض توافق هسته ای با ارزش اسمی در تهران - گزارش جهان جهانی

فرودگاه Aden Adde محل مأموریت های دیپلماتیک خارجی است و دروازه ای برای حمل و نقل انسان دوستانه به سومالی است. ملت آفریقای شرقی هنوز درگیر سه دهه جنگ نیست و بسیار به کمکهای بین المللی متکی است.
همچنین در rt.com
هفت کشته در اثر سقوط هواپیما در سودان جنوبی (عکس ها ، ویدئو)این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *