هواپیمای بدون سرنشین اعزام شد تا به هشدار دهنده مسابقات قهرمانی از حمله قریب الوقوع SHARK – اخبار جهانی RT

وقتی یک هواپیمای بدون سرنشین ظاهر شد و به او گفت که به ساحل برگردد ، یک موج سوار خوش شانس ترس از زندگی خود را گرفت. تازه هنگام رسیدن به ساحل بود که فهمید چقدر به شکل یک کوسه 1.5 متری به فک مرگ نزدیک شده است.

گشت و گذار در مسابقات قهرمانی جهان مت ویلکینسون ، 32 ساله ، در تخته موج سواری خود در خارج از کشور بالینا ، استرالیا دست و پا می زد ، و خورشید را خیس می کرد و مقداری موج سواری می کرد که ناگهان هواپیمای بدون سرنشین در بالای سر ظاهر شد تا صحنه را قطع کند.

“من صدای دم آن را شنیدم و من کمی نگاه کردم و مثل اینکه” نه ، هیچ چیز آنجا نیست “، و من احساسات عجیب و غریبی داشتم و خودم را متقاعد کردم که همه چیز خوب است ، مانند همیشه وقتی شما در گشت و گذار هستید ، “ ویلکینسون گفت.

هشدار ضبط شده از یک هواپیمای بدون سرنشین بالادست به ویلکینسون توصیه می کند که آن را سریعاً از آب خارج کند. به موج سوار سرخپوش فیلم برخورد نزدیک او هنگام ورود به ساحل نشان داده شد.

اخبار مرتبط  فرزند اول در فرانسه از بیماری نادر مانند کاوازاکی که ناخواسته به Covid-19 مرتبط نیست - درگذشت - RT World News

اپراتور هواپیمای بدون سرنشین ، Beau Monks ، از Surf Life Saving NSW ، می گوید که او کاملاً مطمئن نیست که چه عواملی باعث تغییر مسیر کوسه شده است اما مظنون است که این ممکن است یک ضربه جزئی روی بینی بسیار حساس کوسه از پای ویلکینسون یا صدای پهپادی باشد که مانع آن می شود ، گرچه ویلکینسون نظریه دیگری دارد.

“در واقع ، نیش خورد و بعد انگشت کوچک انگشت متعفن من باعث شده است که نظرش عوض شود ،” او گفت.

برای احتیاط ، ساحل تخلیه و برای روز بسته شد. ویلکینسون در روزی شرکت می کرد که میک فنینگ در یک رویداد در آفریقای جنوبی در سال 2015 توسط کوسه مورد حمله قرار گرفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=anhRxIQutZ8

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *