هواپیمای جنگنده MiG-21 صربستان در حین پرواز عادی در حوالی روستا سقوط می کند ، گفته می شود 1 خلبان کشته و 1 مفقود شده است – RT World News

وزارت دفاع این کشور اعلام کرد یک جنگنده میگ -21 در غرب صربستان سقوط کرده است. گزارش شده است که یک خلبان درگذشته است ، در حالی که دیگری خاموش است.

هواپیما در حال انجام یک مأموریت عادی بود که در حوالی روستای برازینا سقوط کرد. تیم های امداد و نجات به محل حادثه اعزام شده اند.

رسانه های صربستان عکس هایی را منتشر کردند که بقایای بدنه هواپیما را در یک منطقه جنگلی نشان می دهد.

پخش کننده RTS گزارش داد که یک خلبان کشته شده است ، در حالی که دیگری ناپدید شده است. بر اساس این گزارش ، هنگام سقوط هواپیما در نزدیکی منزل وی ، یک مرد محلی نیز زخمی شده است. او اکنون در بیمارستان بستری است و در وضعیت پایداری به سر می برد.

اخبار مرتبط  لابیست های گوشت اتحادیه اروپا می خواهند از نظر "برگر گیاهی" و "سوسیس گیاهی" برای غذای گیاهی منع کنند ، ادعای "ربودن فرهنگی" - RT World News
همچنین در rt.com
گزارش ها می گویند 50 میلیون دلار هواپیمای جنگنده روسی Su-30 در حین تمرینات نظامی به طور تصادفی شلیک می شود ، اما خلبانان زنده می مانند (ویدئو)طی چند روز گذشته نیروی هوایی صربستان پروازهای آموزشی متعددی را برای آماده سازی برای رزمایش بزرگ نظامی “همکاری 2020” در ماه اکتبر انجام داده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *