هواپیمای کوچک پس از سقوط در وسط ترافیک ساعتی در سائوپائولو (آتشفشان ها) در شعله های آتش گرفتار (VIDEOS) – RT World News

شاهدان عینی فقط قبل از انفجار در شعله های آتش ، می توانستند وحشت به دنبال داشته باشند. تیم های واکنش اضطراری خیلی دیر شده بودند تا تنها سرنشین داخل دام را نجات دهند.

این حادثه غم انگیز درست در خارج از فرودگاه کامپو مارته در شمال شهر برزیل اواخر چهارشنبه بعد از ظهر اتفاق افتاد. اندکی پس از تصادف هواپیما منفجر شد و مانع از آن شد که عابران حتی از هرگونه نجات استفاده کنند. فیلم شاهد عینی از زباله های شعله ور بصورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد.

آتش نشانان محلی به موقع نرسیدند و تأیید کردند که خلبان در این سانحه جان باخته است. بقایای گنجشک آنها برای معاینه از صحنه حذف شد.

وی گفت: “من در حال رانندگی برزیل لیم بودم ، وقتی حدود 50 متر از هواپیما فاصله داشتم که صدای انفجار را شنیدم و سپس یک توپ را در آتش دیدم. وقتی نزدیکتر شدم ، کمی بیشتر منفجر شد. “ فاوستو باتیستا ، شاهد عینی ، به G1 Globo گفت.

اخبار مرتبط  خانواده جورج فلوید ، گروههای فعال خواستار تحقیقات سازمان ملل در مورد خشونت پلیس آمریكا "بحران" و "نقض حقوق بشر" - RT World News

وی گفت: “من موفق شدم جسمی را ببینم ، اما راهی برای نزدیک شدن وجود نداشت. هنوز آتش گرفته بود و در همان نزدیکی بسیار گرم بود. ”

مدل دوقلوی BE-58 با پیشوند PR-OFI ، طبق گزارش ها از شرق شهر اوباتوبا پرواز کرده بود.

به گفته اداره آتش نشانی محلی ، خلبان به دلیل مشکوک بودن به موتور مشکوک به فرود اضطراری شده که بعداً فاجعه بار خواهد بود.

هفت موتور آتش نشانی به محل اعزام شدند و آتش تقریباً ساعت 6:40 بعد از ظهر به وقت محلی خاموش شد.

مرکز تحقیقات و پیشگیری از حوادث هوایی (CENIPA) تأیید کرده است که هم اکنون تحقیقات زیادی برای تعیین شرایط دقیق این حادثه در حال انجام است.
همچنین در rt.com
WATCH پس از مجبور به فرود در مکزیک ، هواپیمای کارتل مواد مخدر را مشکوک کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *