هواپیمای WATCH با فرود اضطراری CRAZY در بزرگراه شلوغ کانادا – RT World News

یک خلبان کانادایی یک جاده اضطراری نرم و صاف در بزرگراه خارج از کبک فرود آورده است ، پس از این که هواپیما هنگام پرواز ، دچار نقص بحرانی شد ، هواپیمای سبک خود را کاملاً درگیر کرد.

فیلم های سورئال ، از نوع دیگری که انتظار می رود فقط در فیلم های اکشن مشاهده شود ، توسط رانندگان در حال رانندگی در بزرگراه 40 در شهر کبک روز پنجشنبه ضبط شد. یک هواپیمای سبک پیپر چروکی فیلمبرداری شد که پرواز در جاده های کم پرواز – با وجود ماشین های محدود با وجود محدودیت coronavirus – و به دنبال مکانی برای فرود می آمد.

https://www.youtube.com/watch؟v=_LqfE1sZUik

علاوه بر وسایل نقلیه ، جاده پر از موانع دیگر ، از جمله چندین حیاط و یک گذرگاه بود. خلبان مهارت های ادغام کاملی – بهتر از بسیاری از رانندگان – را نشان داد و بدون برخورد به چیزی به سمت ترافیک حرکت کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=IznsVtc5O1c

در حالی که تعلیق هواپیما هنگام فرود اضطراری هوشمندانه ترین حرکتی نیست که می توان انجام داد ، بسیاری از رانندگان از دید خیلی تحت تأثیر قرار نگرفتند و همچنان به رانندگی ادامه می دادند که گویی چیزی خارج از حالت معمولی تازه اتفاق نیفتاده است. حداقل آنها به خلبان خودداری نکردند تا جای خود را بدهد.

اخبار مرتبط  دانش آموزان و معلمان 41 مدرسه در پایتخت آلمان کمتر از 2 هفته پس از بازگشایی به کرونا ویروس آلوده شده اند - RT World News

این حادثه فقط در چند کیلومتری جنوب از فرودگاه بین المللی ژان لزاژ ، جایی که ظاهراً هواپیما قصد فرود داشت ، رخ داده است. پلیس محلی با تأیید اینکه هواپیما دچار نقص مکانیکی اساسی شده بود ، از فرود آمد و خلبان را وادار کرد تا یک شیرین کاری واقعاً جسورانه را از پای درآورد.
همچنین در rt.com
فرود وحشتناک و تخلیه نمایش داده شده در فیلم دراماتیک ، هنگامی که کاوشگر روسیه خطای خلبان را در فاجعه سوپرجت مسکو در 2019 مشاهده کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *