هواپیما پس از تصادف با “بالون شیمیایی” به سختی از سقوط در کلمبیا جلوگیری می کند (VIDEO) – اخبار جهانی RT

یک هواپیمای ایرباس A320 که توسط ناو پرچم دار کلمبیا آویانکا اداره می شود ، با یک بالون “از نوع فن آوری هوایی” در هوا برخورد کرده و پس از آنکه هواپیما در لبه درزگیر شد ، یک فرود اضطراری ایجاد می کند.

این حادثه یک شب در بالای بوگوتا رخ داد. هواپیما در حال پرواز از اورلاندو ، فلوریدا به پایتخت کلمبیا ، با یک شی پرواز برخورد کرد ، که توسط رسانه های محلی توصیف شد “بالون تولید مواد شیمیایی.”

بلافاصله مشخص نبود که بالون حامل آتش بازی واقعی است یا خیر ، اما به نظر می رسد که پر از زرق و برق است. رشته های طولانی پلاستیک رنگارنگ به دور هواپیما پیچیده شد و برخی از آنها ظاهراً وارد یکی از موتورهای آن شدند. این برخورد باعث فرود اضطراری شد و خدمه هواپیما موفق شدند هواپیما را با خیال راحت به زمین بیاورند. گزارش ها در صورت صدمه دیدن هواپیما مشخص نشده است.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور صربستان خشونت را محکوم کرد زیرا روز چهارم اعتراضات منجر به درگیری و دستگیری بیشتر (VIDEOS) - RT World News

اندکی پیش از آنکه تصاویر این حادثه به صورت آنلاین منتشر شود ، انجمن هواپیمایی کشوری کلمبیا از عیاشی ها خواست تا در تعطیلات با احتیاط بیشتری عمل کنند و از استقرار آتش بازی و پرتاب بالن های هوای گرم در نزدیکی فرودگاه ها خودداری کنند.

این اقلام فاقد هرگونه وسیله کنترل هستند و می توانند مسافت قابل توجهی را طی کنند ، به ویژه در بادهای شدید ، بنابراین هیچ راهی برای جلوگیری از رانش هواپیما در مسیر هواپیما وجود ندارد.
همچنین در rt.com
هواپیما پس از فرود اضطراری در بزرگراه مینه سوتا با ماشین تصادف می کند (عکس ، فیلم)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *