هکرها حساب توییتر وب سایت India PM Modi را ربوده و درخواست کمک مالی در کلاهبرداری بیت کوین Covid-19 – اخبار جهانی RT

به نظر می رسد یک حساب توییتر مرتبط با نخست وزیر هند ، نارندرا مودی ، هک شده است ، کلاهبرداران از پیروان خواستار “اهدا” ارز رمزنگاری شده برای حمایت از صندوق امداد ویروس کرونا به نام نخست وزیر هستند.

دستگیره تأیید شده توییتر ، ساخته شده برای وب سایت شخصی Modi و دارای حدود 2.5 میلیون دنبال کننده ، روز چهارشنبه با یک نقض امنیتی مواجه شد ، و یک رشته پست ارسال شده به انگلیسی متزلزل را برای درخواست کمک های “سخاوتمندانه” به “PM National Fund Relief Fund for Covid-19” همراه با آدرس بیت کوین.

سرانجام هکرها خود را معرفی کردند و آخرین توئیت را با اعتراف ارسال کردند “بله این حساب توسط جان ویک هک شده است” – ظاهراً اشاره ای به امتیازات فیلم اکشن با بازی کیانو ریوز است. این تویت ها از آن زمان حذف شده اند.

نقض گسترده داده ها در اواخر ماه اوت در Paytm ، یک شرکت هندی که معاملات مالی را تسهیل می کند ، توسط همین شرکت امنیتی سایبری Cyble Inc به همان گروه هکر “John Wick” نسبت داده شد ، که گفته می شد متجاوزان “قادر به دسترسی نامحدود به کل پایگاه داده خود هستند.” کسانی که پشت هک حساب Modi بودند هرگونه دخالت در نقض قبلی را انکار کردند ، با این حال در یک توییت از صفحه نخست وزیر اعلام کردند که “ما پایت مال را هک نکرده ایم ،” با اشاره به برنامه خاصی که به خطر افتاده است.
همچنین در rt.com
حساب های اوباما ، ماسک و دیگران برای استفاده در کلاهبرداری بیت کوین هک شد زیرا کارمندان به دلیل ترفند “نیزه فیشینگ” افتادند – توییتراخبار مرتبط  به گزارش اقتصادنیوز ، اقتصاد آلمان ممکن است حداقل برای هشت سال نیاز داشته باشد تا بتواند از رکود کووید -19 رهایی یابد

ده ها حساب کاربری برجسته در ماه جولای طعمه یک کلاهبرداری رمزنگاری مشابه شدند و افراد مشهور ، سیاستمداران ، شرکت ها و میلیاردرها را به دام انداختند. دستگیره های متعلق به باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، جو بایدن ، رئیس جمهور دموکرات رئیس جمهور 2020 ، جف بزوس ، مدیر عامل آمازون و بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت ، و سایر توئیت ها با ارسال درخواست های کمک مالی بیت کوین ، بیش از 100000 دلار برای هکرها جمع آوری کرده است. توییتر فاش کرد که این حمله در مجموع بیش از 100 حساب را هدف قرار داده است ، پس از اینکه هکرها موفق به سرقت اطلاعات کارمندان برای دسترسی به ابزارهای پشتیبانی داخلی شدند.

هک ماه ژوئیه که گفته می شود بزرگترین مورد در تاریخ توییتر است ، توسط فلوریدیان 17 ساله ، گراهام ایوان کلارک ، طراحی شده است که به گفته دادستان ها توسط دو نفر دیگر که یکی از آنها تبعه انگلیس بود ، به او کمک کردند. کلارک از آن زمان در تمام 30 اتهامی که با آن روبرو است ، بی گناه است و می تواند به 200 سال زندان محكوم شود.
همچنین در rt.com
هاردکور PORN و موسیقی رپ جلسه دادگاه مجازی را برای نوجوان متهم به کلاهبرداری گسترده توییتر و کلاهبرداری بیت کوین قطع می کنندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *