هیچ اطلاعات رسمی درباره “مزدوران روسی” بازداشت شده در بلاروس – سفارت – RT World News دریافت نشده است

سفارت روسیه در مینسک گفته است که هیچ اطلاعی در مورد بازداشت شهروندان روسی در بلاروس ندارد. این گزارش های رسانه ای در مورد دستگیری اعضای مشکوک شرکت نظامی خصوصی “واگنر” را دنبال می کند.

دیپلمات ها گفتند كه سفارتخانه در پی گزارش رسانه ها ، اطلاعات رسمی درباره بازداشت ها را درخواست كرده است. “سفارت هیچگونه اطلاعیه رسمی در مورد هیچ اتباع روسی که در قلمرو بلاروس دستگیر شده ، دریافت نکرده است.” مأموریت دیپلماتیک نوشت در یک پست توییتر

پیش از این ، خبرگزاری دولتی بلاروس ، بلتا ، با استناد به منابع اجرای قانون گزارش داد كه 33 “شهروند روسی” كه مظنون به عضو این شركت بودند در بلاروس دستگیر شدند.

این افزوده شده که گفته می شود ، تاکنون 200 جنگجوی متهم به ارائه خدمات مزدور در سراسر جهان به آنجا رسیده اند “بی ثبات کردن وضعیت” پیش از انتخابات ریاست جمهوری آینده.

اخبار مرتبط  ترکیه در حالی که اردوغان به ترامپ آنکارا می گوید مقصر عدم ثبات منطقه ای نیست ، مته های آتش زنده را در مدیترانه شرقی اعلام کرد - RT World News

کمیته تحقیقات بلاروس آن را گفت “نه می تواند تأیید کند و نه انکار می کند” اطلاعات در مورد بازداشت ها وزارت کشور گفته است كه هیچ آگاهی از تحولات ندارد. سرویس امنیت ملی ، KGB نیز از اظهار نظر خودداری کرد.
همچنین در rt.com
30+ شهروند روسی که در بلاروس به عنوان بخشی از شرکت نظامی خصوصی “خارجی” بازداشت شده اند – رسانه های دولتی (VIDEO)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *