“هیچ مدرکی” Covid-19 را به آزمایشگاه ووهان متصل می کند – یک مقام فرانسوی – RT World News

یک مقام رسمی ریاست جمهوری فرانسه شایعاتی مبنی بر پیوند بین اپیدمی کرو ویروس و آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان را کاهش داده و تأکید کرده است که “هیچ مدرک واقعی” برای حمایت از ادعاهای فزاینده مورد حمایت آمریکا وجود ندارد.

ما می خواهیم این نکته را روشن کنیم که تا به امروز هیچ مدرک و اطلاعاتی اثبات کننده اطلاعاتی که اخیراً در مطبوعات ایالات متحده منتشر می شود وجود ندارد که پیوندی بین مبدا COVID-19 و کار آزمایشگاه P4 ووهان ، چین برقرار می کند.، “این مقام روز جمعه به خبرنگاران گفت.
همچنین در rt.com
چین گزارش خبری راجع به Covid-19 را رد می کند ، می گوید WHO که هیچ مدرکی در آزمایشگاه ساخته نشده استاین فقط رسانه های آمریکایی نیستند که با این تئوری غیرقابل اثبات کار می کنند – رسانه های فرانسوی نیز به آن چسبیده اند ، که توسط رئیس جمهور امانوئل ماکرون ساخته شده است که اخیراً با طرح این سوال که آیا پکن کاملاً صادقانه درباره آنچه در روزهای ابتدایی همه گیر رخ داده است ، صادقانه بوده است.

به وضوح اتفاقاتی رخ داده است که ما از آنها نمی دانیم، “رئیس جمهور روز پنجشنبه به فایننشال تایمز گفت ، و اظهار داشت که”آدم ساده“ادعا كرد كه چين بهتر از فرانسه بحران را برطرف كرده است. اظهارات وی پس از احضار وزارت امور خارجه فرانسه در پاسخ به مقاله ای در وب سایت سفارت چین ، سفیر چین را صادر كرد كه حاکی از آن است كه برخی از كشورهای غربی ، سالمندان را ترك می كنند تا در خانه های مراقبت كنند ، همانطور كه ​​در اسپانیا اتفاق افتاد.

اخبار مرتبط  خطوط هوایی پاکستان بین المللی 150 خلبان را به دلیل سقوط هواپیمای مرگبار به جواز مشکوک "مشکوک" صادر کرد - RT World News

چین این نزاع را به عنوان “سوء تفاهم، “با سخنگوی وزارت امور خارجه لیجیان ژائو اظهار داشت كه پكن اظهارنظرهای منفی در مورد پاسخ فرانسه به بحران نداده است”و قصد ندارد هیچ کاری بکند
همچنین در rt.com
“مردم از گرسنگی و بیماری جان خود را از دست دادند”: فرانسه نماینده چین را به دلیل انتقاد از پاسخ غرب به همه گیر Covid-19 احضار کرددر حالی که دولت آمریکا به طور رسمی پکن را متهم نکرده است که ویروس کروون بر روی جهان انجام شود ، اما به طرز فزاینده ای اعلام کرده است که حزب کمونیست چین مسئولیت همه گیری این بیماری را بر عهده دارد ، و از شکایت از این شیوع تاکنون ، شکایت کرده و گزارش های خود را سرکوب می کند. چین و – اخیراً – فاقد “شفافیت و شفافیت“ظاهراً نیاز به آزمایشگاه ایمنی ویروس شناسی داشت. پکن بارها و بارها ادعاهایی مبنی بر مبدا Covid-19 در آزمایشگاه ووهان را تکذیب کرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *