“هیچ چیز جدید” در گفتن اتحادیه اروپا نمی تواند به دفاع آمریکا اعتماد کند ، اما هنوز هم لازم است – وزیر خارجه سابق اتریش در RT – RT World News

نویسنده و وزیر امور خارجه پیشین اتریش ، کارین كنیسل ، به RT گفت: كشورهای اروپایی سابقه طولانی درگیری با ایالات متحده در زمینه دفاع و امنیت دارند. وی گفت که اروپا هنوز به کمک واشنگتن احتیاج دارد.

برلین با ایالات متحده بیشتر ناراحت می شود “چیز جدیدی نیست،” کنیس توضیح داد. وی یادآوری کرد که چگونه ترامپ متحدان اروپایی خود را به دلیل عدم هزینه کافی برای دفاع در نشست بحث انگیز ناتو 2018 در بروکسل منفجر کرد. این دیپلمات گفت ، یک دهه قبل ، “بحث و گفتگوهای شدید” بین کشورهای اروپایی در مورد اینکه آیا باید به حمله آمریکا به عراق بپیوندند ، وجود داشته است.

روز سه شنبه ، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به خبرنگاران گفت که این “دیگر خود آشکار نیست “ که ایالات متحده از اتحادیه اروپا دفاع می کند ، و اتحادیه اروپا باید پیدا کند “جواب درست” به آن مرکل اظهارات خود را چند هفته پس از آن انجام داد که ترامپ به طور غیر منتظره قول داد نزدیک به 10،000 سرباز آمریکایی را از آلمان خارج کند ، در حالی که برلین را به عدم جبران کافی واشنگتن برای محافظت متهم کرد.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور چک با ریختن یادبود مارشال اتحاد جماهیر شوروی که رهایی پراگ را آزاد کرد ، مورد انتقاد قرار گرفت - RT World News
همچنین در rt.com
‘سال شما برای آلمان’: وزیر دفاع می خواهد خدمت نظامی داوطلبانه بوندسوهور به عنوان ارتش تلاش برای پر کردن صفوفکشورهای اتحادیه اروپا دارند “رویکردهای بسیار متفاوت” كنيسل خاطرنشان كرد: در مورد معامله با آمریكا ، كه ایجاد موضع تلفیقی را دشوار می كند.

“بیست و هفت [EU member states] دور میز [make it] شکل دادن به یک تصمیم مشترک بسیار دشوار است که در واقع به روشی که پیش بینی شده اجرا می شود ، “ او گفت.

این دیپلمات تأکید کرد ، در همان زمان ، اتحادیه اروپا همچنان به کمک نظامی آمریکا نیاز دارد “دامنه همکاری بسیار گسترده” بین اروپا و آمریکا.

ما می توانیم در یک محیط آکادمیک و سیاسی در مورد نیاز یک ارتش اروپایی یا ستون اروپایی ناتو بحث کنیم … اما به عنوان کسی که در آکادمی های نظامی به افسران و روسای عالی رتبه کار می کند ، من از اوضاع و احوال ما اطلاع دارم. از نظر تجهیزات و از نظر شکل اخلاقی در کشورهای مختلف.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *