والدین لحظات وحشتناک پس از سر بریدن معلم نوجوان را در خارج از مدرسه فرانسه به یاد می آورند – RT World News

ساکنان حومه فرانسه که در آن معلم تاریخ ساموئل پاتی در روز جمعه به طرز وحشیانه ای کشته و سر او را بریده بودند ، از این حادثه شوکه شده اند ، حتی برخی گفته اند که می ترسند اجازه دهند فرزندانشان به مدرسه بروند.

“کودکان ما ایمن نیستند ، ما نمی دانیم چه باید بکنیم. دیگر اجازه نمی دهیم آنها به مدرسه بروند “ پدر و مادر کودکی که در مدرسه محل کار معلم مقتول کار می کند ، در ویدئویی منتشر شده توسط آژانس ویدیویی RT Ruptly می گوید.

پدر یا مادر دیگری ، كه فرزندش در همان كلاسی مشغول تحصیل است كه معلم كاریكاتورهایی را نشان می دهد كه از نظر برخی افراد توهین آمیز به نظر می رسد ، گزارش خود را از حادثه مدرسه كه گفته می شود انگیزه قاتل بوده است ، ارائه داد.

“همه چیز از زمانی شروع شد که او [Paty] از بچه های مسلمان خواست که دست های خود را بالا ببرند و از کلاس خارج شوند. پسرم گفت ، او این کار را انجام داده است تا کسی را مورد تبعیض قرار دهد یا آزرده کند. “ والد گفت.

او این را توضیح داد: “من از شما می خواهم که بروید زیرا من کاریکاتوری از پیامبر اسلام را نشان خواهم داد و نمی خواهم شما را شوکه کنم.”

برخی از والدین از ترس اینکه مبادا مهاجم کودکان را نیز هدف قرار دهد ، درست پس از شنیدن خبر به محل قتل شتافتند.

“یکی از آشنایان بلافاصله بعد از دیدن جسد در خیابان و سر در کنار آن با من تماس گرفت. سریع به محل حادثه رسیدیم. پسرم آن زمان در خانه نبود ، ما وحشت کرده بودیم ، بسیار ترسیده بودیم “ والد دیگری گفت.
همچنین در rt.com
مردی که معلم فرانسوی را سر برید و “پلیس” را به پلیس پناهجوی چچنی تبار قومی متولد مسکو – دادستاناخبار مرتبط  ترامپ گزارش "جعلی" مبنی بر پرداخت نذورات مسکو به طالبان به دلیل کشته شدن سربازان آمریکایی را رد کرد - RT World News

پتی ، یک معلم 47 ساله تاریخ ، از روز جمعه که خانواده اش در دهه 2000 مهاجرت کردند ، توسط جوانی 18 ساله ، مشخص شده به عنوان یک نژاد چچنی متولد مسکو اما به عنوان پناهنده در فرانسه زندگی می کرد ، کشته شد. مهاجم پس از تعقیب و گریز کوتاه توسط پلیس کشته شد. طبق پست های منتشر شده در یک حساب توییتر که اکنون متعلق به عامل جنایت است ، این حمله به تلافی “توهین” معلم به پیامبر اسلام و اسلام انجام شده است.

قبل از قتل ، معلم ظاهراً آنلاین آنلاین شده بود ، و اطلاعات خصوصی او در پست های رسانه های اجتماعی که نمایش تصاویر توهین آمیز را توصیف می کرد – احتمالاً برخی از آنچه توسط مجله مشهور چارلی ابدو منتشر شده است – منتشر شده است. در حالی که این اولین باری نبود که پتی کارتون های شارلی ابدو را در مدرسه نشان می داد ، آخرین تظاهرات اعتراض برخی والدین مسلمان را برانگیخت. هفته گذشته ، پدر یک دختر مسلمان که از رفتن به کلاس خودداری کرده و کارتون ها را دیده بود ، یک آدرس ویدئویی به صورت آنلاین ارسال کرد ، در آن او از همفکران خود خواست تا پتی را به مقامات گزارش دهند تا اخراج شود. این شکایت توسط مسجدی محلی که ویدیو را با شصت هزار دنبال کننده خود در فیس بوک به اشتراک گذاشت ، بیشتر تشدید شد.
همچنین در rt.com
معلم فرانسوی سر بریده شده بصورت آنلاین DOXXED بود ، در حالی که مسجد شکایت والدین خود را در مورد کاریکاتور “مرد برهنه” از حضرت محمد (ص) به اشتراک گذاشتدر چارچوب تحقیقات ضد تروریستی تاکنون 9 نفر دستگیر شده اند ، هرچند هنوز مشخص نیست که مهاجم همدست داشته است یا خیر.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *