والدین وین گفتند که کودکان را به مدرسه نفرستید زیرا حداقل یک مظنون به تروریست هنوز در حال فرار است – اخبار جهانی RT

وزیر کشور اتریش از والدین در پایتخت خواسته است که یک روز پس از آنکه مقامات آن را وین لرزاند ، حمله فرزندان خود را به مدرسه نفرستند. یک مظنون هنوز در حال شل شدن است.

“اگر ممکن است ، فرزندان خود را در خانه بگذارید” روز سه شنبه ، کارل نهامر ، وزیر کشور ، کمی بعد از نیمه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت.

وی افزود: پلیس هنوز از محل نگهداری یکی از دو مظنون حمله کننده اطلاع ندارد.

حداقل یک مهاجم فراری است.
همچنین در rt.com
تروریست های “به شدت مسلح و خطرناک” پس از حمله وین در شل شدند – وزیر کشور اتریشنهامر تعداد دقیق تلفات ناشی از حملاتی را که در شش صحنه جنایت در منطقه اطراف شهر قدیمی وین گزارش شده بود ، ارائه نداد. او فقط این را گفت “چندین نفر” درگذشت و تعداد زیادی زخمی شدند.

اولین حمله حوالی ساعت 8 عصر به وقت محلی روز دوشنبه ، در خارج از Stadttempel ، کنیسه یهودیان وین که مربوط به دهه 1820 است ، اتفاق افتاد. در جریان تیراندازی حداقل دو غیرنظامی کشته شدند. یکی از مهاجمان توسط نیروی انتظامی برکنار شد.

اخبار مرتبط  کیم جونگ-اون کره شمالی "سلام گرم" می فرستد و امیدوار است که ترامپ و بانوی اول "هر چه زودتر" از Covid-19 بهبود یابند - RT World News

نهامر همچنین از مردم خواست که از مرکز شهر ، جایی که تعقیب و گریز در جریان است ، دور بمانند.

اتریش ساعت 12 صبح روز سه شنبه وارد قفل ویروس کرونا شد. این اقدام روز شنبه به دلیل آنچه سباستین کورز ، صدراعظم اتریش توصیف کرد ، اعلام شد “افزایش نمایی” در موارد Covid-19 در چند هفته گذشته این محدودیت ها از تاریخ 8 الی 6 صبح تا 30 نوامبر شاهد اجرای قانون منع رفت و آمد هستند.

به عنوان بخشی از اقدامات گسترده قفل ، دانشجویان دانشگاه ها و دبیرستان ها به آموزش از راه دور روی می آورند. با این حال ، مهد کودک ها و سایر مدارس باید درهای خود را باز نگه دارند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *