واکسن AstraZeneca توسط پرو مبتلا به کوید به دلیل هزینه های زیاد و کمبود داده رد شد – RT World News

دولت پرو واکسن پرهزینه AstraZeneca را رها می کند ، زیرا این شرکت موفق به ارائه داده های آزمایشی نشده و تلقیحات بسیار کمی را ارائه می دهد.

والتر مارتوس ، نخست وزیر پرو در سخنرانی روز پنجشنبه اظهار داشت که شرکت دارویی چند ملیتی AstraZenaca اطلاعات کافی در مورد واکسن کاندیدا به دولت ارائه نداده است و افزود که قیمت بسیار بالا است و مقدار موجود محدود است.

آنها در مقایسه با سایر آزمایشگاه هایی که مقادیر بیشتری را با هزینه کمتری به ما ارائه می دهند ، مقدار بسیار کمی واکسن برای کشور ارائه می دهند.

مارتوس همچنین ادعا کرد که AstraZeneca به پیش پرداخت قابل توجهی نیاز دارد که در صورت عدم رعایت استانداردهای ایمنی واکسن نامزد ، از بین می رود.

نخست وزیر گفت که دولت داده های آزمایش را از شرکت دارویی درخواست کرده است ، اما اطلاعات در دسترس نبوده است. وی افزود كه شركت های دیگر داده های درخواستی را ارائه داده اند ، اما AstraZeneca این اطلاعات را ارائه نداده است.

اظهارات وی پیرو نظرات وزیر بهداشت پیلار مازتتی بود که ادعا کرد عدم اطلاع به معنای دستیابی به توافق قبلی نیست. Mazzetti همچنین با اشاره به مرگ یک شرکت کننده برزیلی در اوایل هفته و دو مورد از بیماری میلیت عرضی در انگلیس ، عوارض گزارش شده در آزمایش واکسن AstraZeneca را برجسته کرد.

اخبار مرتبط  بیش از 100 نفر در اعتراضات بیروت در میان درگیری ها ، گزارش ها از آتش سوزی و تیراندازی پلیس زخمی شدند - RT World News

AstraZeneca ، که واکسن خود را با همکاری دانشگاه آکسفورد تولید کرده بود ، قصد داشت آزمایش هایی را در پرو انجام دهد. China’s Sinopharm در حال انجام آزمایشات در این کشور است و انتظار می رود شرکت های چند ملیتی Johnson & Johnson نیز همین کار را انجام دهند.
همچنین در rt.com
Moderna ، Pfizer و AstraZeneca به دنبال تصویب فوری برای عکسهای خود هستند ، فقط آنچه Sputnik V مورد حمله قرار گرفت – انتظار واکنشپرو یکی از کشورهایی است که بیشتر در معرض همه گیری قرار گرفته است ، اما میزان عفونت های جدید در حال کاهش است. مارتوس گفت که یک مطالعه نشان داده است که 35 درصد از مردم آنتی بادی کووید دارند ، یعنی قبلاً آلوده شده بودند. وی هشدار داد: وی افزود: “درصدی از 60 تا 65 درصد از افراد هنوز مستعد ابتلا هستند.”

روز چهارشنبه ، این کشور 2،991 مورد جدید و 47 مورد مرگ و میر جدید را ثبت کرد. از ابتدای شیوع همه گیر ، پرو 879،876 عفونت و 33،984 فوتی ثبت کرده است. ملت آند با توجه به کل جمعیت بالاترین میزان مرگ و میر در جهان را دارد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *