واکسن Covid-19 آکسفورد و AstraZeneca مجدداً در میان سوالات متداول در مورد دوز ، سه بار آزمایش می شود – اخبار جهانی RT

واکسن Covid-19 که توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca تولید می شود مجددا آزمایش خواهد شد.

غول داروسازی انگلیس-سوئد قرار است آزمایش جدیدی از واکسن کاندیدای خود را با دوز کمتری انجام دهد ، این شرکت قبلاً ادعا کرده بود که عملکرد آن بهتر از دوز کامل است. “اکنون که متوجه شدیم به نظر می رسد یک کارآیی بهتر است ، باید اعتبار آن را تأیید کنیم ، بنابراین باید یک مطالعه اضافی انجام دهیم ،” مدیر عامل AstraZeneca ، پاسکال سوریوت به بلومبرگ گفت.

وی افزود که احتمالاً یک خواهد بود “مطالعه بین المللی ، اما این مطالعه سریعتر می تواند انجام شود ، زیرا ما می دانیم که اثربخشی بالاست ، بنابراین به تعداد کمتری از بیماران نیاز داریم.”
همچنین در rt.com
اثربخشی “متوسط” و عوارض جانبی غیر قابل توضیح: 7 سSالی که AstraZeneca باید درباره واکسن Covid-19 خود پاسخ دهدآزمایش جدید ، Soriot گفت ، احتمالاً مجوز واکسن را از طرف تنظیم کننده های انگلیس و اتحادیه اروپا به تأخیر نمی اندازد ، اگرچه می تواند یک عقب گرد در تأیید تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده باشد ، که می تواند با احتیاط بیشتری انجام شود.

پس از آنكه AstraZeneca روز دوشنبه گزارش داد كه واكسن AZD1222 آن پس از جمع شدن نتایج دو گروه داوطلب ، به طور متوسط ​​70 درصد كارایی نشان داد. اثر 90 درصدی گزارش شد که واکسن به صورت نیم دوز تجویز می شود و به دنبال آن یک دوز کامل ، در حالی که فقط 62 درصد کارایی برای دو دوز کامل است.

اختلاف آشکار بین رژیم های مختلف برخی از متخصصان را گیج کرده است ، زیرا دوز بالاتر معمولاً پاسخ ایمنی قوی تری به همراه دارد. با این وجود بعداً مشخص شد که این نوار دوز به اشتباه به یک گروه جوان متشکل از 2،741 داوطلب ، بین 18 تا 55 سال ، تزریق شده است ، در حالی که به یک نمونه 8،895 نفر یا دو دوز کامل یا دارونما داده شده است.

اخبار مرتبط  "مخالف کوید" با خشونت پس از حمایت از اعتراض ضد قفل ملبورن دستگیر شد ، اما به پیروان فیس بوک می گوید که نروند (ویدئو)

سپس ، در بیانیه روز چهارشنبه ، دانشگاه آکسفورد اعتراف کرد که یک خطای تولید به این معنی است که برخی ویال ها حاوی دوز صحیح واکسن نبوده اند.
همچنین در rt.com
من یک استاد اپیدمیولوژی هستم و نگرانی های واقعی در مورد واکسن AstraZeneca Covid دارم. به همین دلیل است …کنترل AstraZeneca در مورد اوضاع انتقادات زیادی را به همراه داشته است ، از جمله تحلیلگر سرمایه گذاری آمریکایی ، جفری پورگس در بانک SVB Leerink ، که گفت: “ما معتقدیم که این محصول هرگز در ایالات متحده مجوز نخواهد گرفت.”

اما نگرانی ها در مورد واکسن کاندیدا روز پنجشنبه توسط استاد طبابت آکسفورد و مشاور علوم زندگی دولت انگلیس ، سر جان بل ، برطرف شد. “ما هرچه جلو می رفتیم این غذا را نمی پختیم” وی گفت ، گفته می شود كه داده های مربوط به دادرسی AZD1222 قرار است آخر هفته در مجله پزشكی Lancet منتشر شود.

واکسن احتمالی AstraZeneca-Oxford در کنار اولین نامزد روسی “Sputnik V” ، که 95 درصد از کارآیی آزمایشات خود را گزارش کرده است ، در تلاش است تا اولین ضربه مجاز Covid-19 در جهان باشد.

واکسن در انتظار تولیدکننده آمریکایی Moderna اثرات 94.5 درصدی را بر اساس آزمایشات اولیه نشان داده است ، در حالی که تلاش Pfizer و BioNTech 95 درصد کارایی را نشان داده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *