واکسن Covid-19 در چین حدود 150 دلار قیمت خواهد داشت ، که انتظار می رود تا پایان سال – مدیرعامل Sinopharm – سازنده مدیر عامل Sinopharm – RT World News

شرکت سازنده آن Sinopharm اعلام کرده است که واکسن کوراو دوتایی تا پایان سال 2020 برای استفاده عمومی در دسترس خواهد بود. شرکت داروسازی اطمینان داد که برچسب قیمت برای درمان به دنبال خیلی زیاد نخواهد بود.

لیو جینگزن رئیس Sinopharm به روزنامه گوانگنینگ گفته است كه واكسن Covid-19 این شركت وارد مرحله سوم و آخر آزمایشات بالینی شده است – در طی آن اثربخشی و ایمنی داروی جدید روی گروه بزرگی از مبتلایان به بیماری آزمایش می شود. وضعیت.

لیو گفت ، محصول سینوفارم احتمالاً تا پایان دسامبر سال 2020 عرضه می شود. در این صورت ، دقیقاً یک سال از زمان کشف ویروس کشنده در شهر ووهان ، مرکز مرکز بحران کرونا ویروس چین می گذرد.

برای واکسینه شدن ، فرد باید دو عکس از واکسن دریافت کند. خبر خوب این است “قیمت آن بسیار گران نخواهد بود” لیو قول داد قیمت بسیار بالایی نخواهد داشت. پیش بینی می شود برای یک ضربه چند صد یوان هزینه داشته باشد و برای دو عکس آن نیز باید کمتر از 1000 یوان باشد [$144]، “ او توضیح داد.

اخبار مرتبط  بار سوم جذابیت است؟ ارمنستان و آذربایجان متعهد می شوند که آتش بس را روز دوشنبه پس از گفتگوها در واشنگتن از سر بگیرند - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
چین برنده 1 اختراع واکسن Covid-19 کشور در میان “بی اساس” ادعاهای ایالات متحده مبنی بر اینکه پکن تحقیقات Coronavirus را به سرقت برده استاین اعلامیه اندکی پس از انتشار پکن ثبت اختراع برای اولین واکسن این کشور موسوم به Ad5-nCoV منتشر شد. توسط یک شرکت بیو دارویی دیگر ، CanSino Biologics ایجاد شده ، آزمایشات بالینی فاز سوم را در عربستان سعودی و مکزیک وارد می کند.

CanSino همچنین گفته است که امیدوار است آزمایش های مرحله سوم را در برزیل ، شیلی و روسیه که اولین کشور در جهان است که هفته گذشته واکسن کروناویروس ثبت کرده است ، آغاز کند. با نام Sputnik V ، پیش بینی می شود واکسن روسی از ژانویه در دسترس عموم قرار گیرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *