واکسن Covid-19 روسی الهام بخش صفحه اول روزنامه فرانسوی به سبک نماینده 007 – RT World News

ولادیمیر پوتین به عنوان جیمز باند در صفحه اول مقاله فرانسوی Liberation ظاهر شده است. اما این داستان با عنوان “فردا هرگز نمی میرد” ، دانشمندان روسی را که اولین واکسن کرونا ویروس در جهان را تولید کردند ، شیر نداد.

برخلاف جاسوسی خیالی انگلیس ، که همیشه یک تپانچه حمل می کرد ، پوتین با یک سرنگ که ظاهراً حاوی واکسن پیشگام علیه کووید 19 بود ، مسلح شد. ویروس ، که به وضوح وجود دارد “مجوز برای کشتن ،” در حال حاضر بیش از 740،000 تلفات در سرتاسر جهان ایجاد شده است ، به این ترتیب رکود اقتصادی را ذکر نمی کند ، و چندین کشور برای گرفتن یک واکسن کاری در حال مسابقه بودند.

تیتر این مقاله با عنوان فیلم باند 1997 “فردا هرگز نمی میرد” با بازی پیرس بروسنان ، مطابقت داشت ، اما شباهت ها به همین جا خاتمه یافت ، زیرا بدیهی است که پوتین را به عنوان ناجی بشریت قفل نشده نقاشی نمی کند.

در عوض ، این مقاله به دلیل وجود مسکو را مورد انتقاد قرار داد “وظیفه نشناس” برای نورد کردن “با عجله” واکسن – چرخشی مطابق با آنچه در سایر گزارشات فرانسه و به طور کلی توسط رسانه های غربی صورت گرفته است.

اخبار مرتبط  آلمان در روز 15 ژوئن مرزهایی را برای مسافران اتحادیه اروپا و انگلیس بازگشایی خواهد کرد مگر اینکه اوضاع بدتر شود - RT World News

واکسن Sputnik V روز سه شنبه توسط وزارت بهداشت روسیه تأیید شد و تمام آزمایشات مورد نیاز کشور را پشت سر گذاشت. هنگامی که پوتین واکسن را به رسانه ها ارائه داد ، فاش کرد که دختر خودش یکی از اولین کسانی بود که شلیک کرد.

ثبت واکسن پایان مراحل آزمایش نیست ، با این حال ، و هزاران داوطلب به زودی برای مطالعه تأثیرات آن در روسیه و خارج از کشور دست به دست می شوند.

در حالی که Sputnik V در غرب با تعصبات شدید روبرو شده است ، روسیه پیش از این حداقل 20 کشور دستور دریافت این راه حل را دریافت کرده بود. وزیر بهداشت هیت روسیه ، میخائیل موراشکو ، واکنش رسانه ها را یک اقدام از پیش تعیین شده برای بی اعتبار کردن یک رقیب که برای رسیدن به جلوی بسته اتفاق افتاده است ، خوانده است.
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت روسیه می گوید انتقاد غربی ها از واکسن Covid-19 به دلیل ابراز علاقه اسرائیل از رقابت تجاری استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *