واکسیناسیون Covid-19 در آلمان ممکن است در اوایل سال 2021 آغاز شود – در صورت واکسینه شدن نامزد آزمایشات نهایی – RT World News

یک تنظیم کننده واکسن در آلمان می گوید ، گروه های منتخب از مردم در طی شش ماه می توانند علیه Covid-19 واکسینه شوند. این پیش بینی به نظر می رسد خوش بینانه است ، زیرا برلین هشدار داده است که به زودی نمی توان انتظار درمان داشت.

“اگر داده های آزمایشات مرحله سه نشان دهد كه واكسن ها مؤثر و ایمن هستند ، اولین واكسن ها می توانند در آغاز سال تأیید شوند.” کلاوس سیچوتک ، رئیس موسسه پاول اریلیچ (PEI) ، روز چهارشنبه به گروه رسانه ای Funke گفت. PEI بعنوان یک نهاد نظارتی و تحقیقاتی فدرال مسئول واکسنهای زیستی واکسن فعالیت می کند و مستقیماً به وزارت بهداشت گزارش می دهد.

سیچوتک به این فکر نکرد که چه کسی در ابتدا واکسینه شود ، فقط افزود که کمپین واکسیناسیون محدود حذف خواهد شد “احتمالاً با شرایط ضمیمه.”

سه شرکت بیوتکنولوژی آلمانی – CureVac ، BioNTech و IDT Biologika – در حال حاضر روی نمونه های مربوطه از واکسن Covid-19 کار می کنند. این شرکتها به آزمایشات مرحله دوم رسیده اند که توانایی واکسن را برای تحریک پاسخ ایمنی و همچنین ایجاد دوزهای صحیح آزمایش می کند.

در هفته های اخیر هیچ کمبودی از پیش بینی ها مبنی بر اینکه واکسن بسیار دنبال شده برای اکثر آلمانی ها در دسترس خواهد بود ، وجود ندارد. وزیر بهداشت ، جنس اسپن گفت که او نسبت به به دست آوردن آن خوشبین است.در ماه های بعدی و مطمئناً در سال آینده. “

موسسه رابرت كچ (RKI) ، مركز كنترل بیماری سرب كه وظیفه آن مبارزه با كروناویروس است نیز تخمین زده است كه “به نظر می رسد یک یا چند واکسن تا پاییز سال 2020 ممکن است ،” اما بعداً با استناد به خطا ، ادعای خوش بینانه را پس گرفت.

اخبار مرتبط  موشکهای شلیک شده هلیکوپترهای اسرائیلی در اماکن نظامی سوریه - رسانه های دولتی - RT World News

سایر مقامات دولتی درباره اینکه آیا به زودی واکسن Covid-19 تولید می شود ، ابراز تردید کردند. “ما نباید انتظار معجزه را داشته باشیم” آنا کارلیزکک ، وزیر تحقیقات آلمان ، اواخر ماه ژوئیه به خبرنگاران گفت. واکسن های موجود برای عموم مردم “فقط از اواسط سال آینده در سریعترین زمان ممکن در دسترس خواهد بود.” او پیش بینی کرد

آلمان در حال حاضر در رده پنجم رده بندی کشورهای اروپایی که تحت تأثیر همه گیر کرونور ویروس قرار گرفته اند ، در رده پنجم قرار دارد. این کشور تاکنون 228.120 مورد و 9،244 مرگ و میر گزارش کرده است.

در سراسر جهان ، بیش از 200 واکسن در حال توسعه هستند که چندین آزمایش فاز سه مرحله نهایی آن انجام شده است. روسیه اخیراً از ثبت نخستین واکسن Covid-19 در جهان داده است که از ژانویه سال 2021 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

معلمان و پزشکان خط مقدم احتمالاً اولین کسانی هستند که واکسن را قبل از شروع کار واکسیناسیون دسته جمعی به آنها داده می شود.
همچنین در rt.com
پوتین می گوید وزارت بهداشت روسیه اولین واکسن Covid-19 در جهان را تصویب کرده است ، دختر خودش واکسینه شده استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *