واکنش شدید مسئولان نشریه نیویورک گفت: رای دهندگان جمهوری خواه ترجیح می دهند کل محله را اجاره دهند تا اجاره افراد غیر سفیدپوست – RT World News

وجوهات علی ، ستون نویس نیویورک تایمز پس از گفت که اگر بین انتخاب یک مستاجر غیر سفید یا آتش زدن خانه آنها انتخاب شود ، با واکنش جدی مواجه شد ، رای دهندگان GOP ترجیح می دهند کل منطقه را آتش بزنند.

علی ، که نویسنده مخالف بارز Times است و پیش از این مفسران CNN بود ، وقتی یکشنبه در توییت ادعا کرد ، چند مورد ابرو بلند کرد.

“امیدوارم مردم متوجه شوند که بسیاری از رای دهندگان سفید پوست جمهوریخواه در این کشور وجود دارند ، اگر بین اجاره اتاق در خانه خود به شخصی از رنگ یا سوزاندن خانه انتخابی داده شود ، آنها برای سوزاندن کل محله انتخاب می کنند ، “ او توییت کرد

این روزنامه نگار با بیان اینکه چنین احساساتی در بین جمهوری خواهان قفقازی کاملاً متداول است ، افزود: “این فقط یک حاشیه کوچک نیست.”

علی با اشاره به توئیت های توییتر ، علی گفت که اغراق آمیز نیست و استدلال می کند که طرفداران فرضی ترامپ “آن را به عنوان قربانی بودن مشروع منطقی کنید” در حالی که استناد به زمان درست بعد از جدایی در اماکن عمومی توسط قانون حقوق مدنی سال 1964 ممنوع اعلام شد.

“نگاه کنید به آنچه بسیاری از انجمن های سفیدپوست بعد از جداسازی آباد انجام دادند. برخی به جای اجازه دسترسی مساوی برای همه ، استخرهای محلی را تعطیل کردند. “ علی توییت کرد.

این بازپرداخت سریع بود ، و شهروندان علی را به این امر متهم كردند “هل دادن دستور کار” با استفاده از یک مثال از زمانهای طولانی

وی گفت: “این تقریباً 70 سال پیش در یک منطقه از ایالات متحده بود. اکثر ایالت های ایالات متحده در آن زمان فکر می کردند که آنچه در جنوب عمیق می گذشت وحشتناک بود ، حتی در آن زمان ، “ یک مفسران گفت.

“آیا تا به امروز شماره ای برای پشتیبان گیری از ادعاهای عجیب و غریب خود دارید؟” دیگری کنار زد

برخی حتی از علی خواستند تا توییتی را حذف کند ، که وی از انجام این کار خودداری کرد ، با اشاره به این درخواست به عنوان نمونه ای از لغو فرهنگ در حالی که به نویسنده آمریکایی سیاهپوست و فعال طرفدار اسرائیلی ، کلو والداری ، پاسخ دادند.

والداری با عقب نشینی که علی پیشنهاد داد ، به عقب شلیک کرد “شواهد صفر” برای ادعای خود ، با ذکر این که چنین است “overgeneralized” پیام ها “کمک کرد تا ترامپ در وهله اول انتخاب شود.”

علی برای بحث و گفتگو غریبه نیست. اوت گذشته ، وی پس از توئیت کردن پیامی به ظاهر در حمایت از قتل میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای ایالات متحده ، در پاسخ به مخالفت با قوانین کنترل اسلحه ، تحت آتش قرار گرفت.

اخبار مرتبط  زمین لرزه های 6.8 و 6.9 ریشتری به اندونزی حمله کردند - RT World News

“#MassacreMoscowMitch گرایش دارد. من هنوز به آمریکا ایمان دارم ، “ روزنامه نگار در آن زمان توئیت کرد ، اما پست را پس از واکنش شدید حذف کرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *