وزیر اسرائیل اصرار داشت پس از سفر علیرغم قفل کردن و آشکار کردن تشخیص Covid-19 ، از سمت خود کناره گیری کند – RT World News

وزیر محیط زیست اسرائیل پس از اینکه مورد انتقاد قرار گرفت برای آزمایش Covid-19 روز پس از آشکارا نادیده گرفتن قوانین قفل ملی برای رفتن حدود 140 کیلومتر از خانه در یوم کیپور ، عذرخواهی کرد.

وزیر گیلا گملیل در 3 اکتبر اعلام کرد که خواهان آن است قرار داد ویروس ، به دنبال سفر او یک هفته زودتر از خانه خود در تل آویو به یک کنیسه در شهر طبریه.

در بیانیه منتشر شده توسط رسانه های اسرائیلی در روز دوشنبه ، Gamliel عذرخواهی برای یک “خطا در قضاوت ،” در حالیکه اصرار داشت طبق دستورالعملهای همسرش صاحب آپارتمانی که آنها در طبریه اقامت داشتند عمل کرده است.
همچنین در rt.com
درگیری ها ، دستگیری ها و جریمه ها در حالی که اسرائیلی ها در اعتراض به اقدامات قفل شده چندین راهپیمایی “با فاصله اجتماعی” برگزار می کنند (VIDEOS)“من می فهمم که در این دوره که اهمیت زیادی در حفظ اعتماد عمومی به دستورالعمل های دولت وجود دارد ، ممکن است من در قضاوت اشتباه کرده باشم و فضای عمل متفاوت باشد” او گفت.

“من از عموم مردم عذرخواهی می کنم ، و اعلام می کنم که جریمه مورد نیاز را پرداخت می کنم.”

گزارش های محلی ادعا می کنند که سیاستمدار لیکود ساعت ها از بازرسان وزارت بهداشت فرار کرده است. طبق منابع به نقل از هاآرتص ، گملیل گفته است که به محققان اپیدمیولوژیک گفته است که او از راننده خود با Covid-19 قرارداد بسته است ، اما به نظر می رسد بررسی های بهداشتی نشان می دهد برخی از اعضای خانواده وی که از نظر ویروس نیز مثبت بودند ، با راننده ارتباط نداشته اند.

گملیل سپس ظاهراً اعتراف كرد كه به همراه همسرش ، او و نزدیكانش برای یوم كیپور از كنیسه ای در طبریه بازدید كرده بودند.

اخبار مرتبط  گزارشگر سازمان ملل متحد در مورد شكنجه - از ترسيدن به اطلاعات بيشتر در مورد دموكراسي هاي ما "پس از پرداختن به پرونده Assange - ترسيد -

اختلافات در مورد جنبش های گامیل در حالی صورت گرفت که اعتراضات در اسرائیل بر سر سختگیری نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در مورد دومین قفل ملی در کشور آغاز شد. طبق قوانین جدید سفر ، اسرائیلی ها به شعاع یک کیلومتری خانه هایشان محدود می شوند ، تصمیمی که به گفته تظاهرکنندگان واقعاً برای دلسرد کردن اعتراضات است. وزیر گردشگری اسرائیل ، اسف ضمیر روز جمعه در اعتراض به اقدامات نخست وزیر نخست وزیر در این بیماری استعفا داد.
همچنین در rt.com
وزیر گردشگری اسرائیل دولت خود را در مورد محدود کردن اعتراضات و “منافع سیاسی نتانیاهو” ترک کردنتانیاهو از محکوم کردن گاملیل خودداری کرد و روز دوشنبه گفت که “کار صحیحی که باید در حال حاضر انجام شود انتظار قبل است [drawing] هر نتیجه گیری. “

وی در سخنرانی پیش از کمیته همه گیری ، گفت که “همه … از جمله وزرا و اعضای کنست ، همه کارمندان عمومی” تابع مقررات هستند ، اما اضافه کرد که منتظر خواهد ماند “تصویر کامل” در مورد وضعیت گاملیل قبل از اقدام

جنبش دولت کیفی اسرائیل از جمله کسانی بودند که گامیل را به استعفا فراخواندند و این سازمان از دادستان کل کشور خواست تحقیقات جنایی را در مورد رفتار وی آغاز کند.

در بیانیه ای ، گروه لابی غیر انتفاعی گفت: “در زمانی که انتظار می رود مردم از این دستورات دقیق پیروی کنند ، غیرقابل قبول است که یک مقام منتخب فقط آنها را تحقیر کند.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *