وزیر اعلام می کند افرادی که “ایمان” به واکسن Covid هند ندارند “از نظر ذهنی دچار مشکل هستند” – RT World News

Dharmendra Pradhan ، وزیر نفت و گاز طبیعی کشور ، اعلام کرد افرادی که در مورد لگن Covid-19 هند که به تازگی تصویب شده اند ، دارای ضعف هستند.

پرادان گفت: واکسن کرونا ویروس تولید شده در هند “دستاورد ویژه” شرکت های دارویی این کشور است و کسانی که نگران اثربخشی این داروها هستند ، “ایمان به دانشمندان و قدرت هند” و هستند “از نظر ذهنی دچار مشکل شده است.”

پرادان با ادعا اینکه اکثر هندی ها از ابتکار واکسن دولت استقبال کرده اند ، برخی از قانونگذاران را به انتقاد غیر منطقی از زخم ها متهم کرد.

ادامه مطلب

“برخی از افراد دارای معضل ذهنی هرگز بهبود نخواهند یافت ، به ویژه رهبری کنگره ، که در همه چیز مقصر است ،” او گفت.

روز یکشنبه ، هند رسماً به Covishield ، دارویی که توسط م Instituteسسه سرم مستقر در پون ساخته شده و بر اساس واکسن AstraZeneca / Oxford و همچنین کوواکسین ساخته شده توسط شرکت دارویی هند Bharat Biotech ، تأیید اضطراری داد. اعتقاد بر این است که کوویشیلد حداقل 62 درصد موثر است ، که ارزش آن به مراتب کمتر از داروهای رقیب است. کوواکسین هنوز داده های آزمایشی مرحله سه را منتشر نکرده است.

برخی از اعضای پارلمان ادعا کرده اند که Covaxin هنوز اثبات نشده است و تأیید آن زودرس است.

نماینده مجلس ششی ثارور گفت انتشار واکسن نشان داد که دولت “شعارها را بر ماده ترجیح می دهد” اضافه کردن که “ملی گرایی واکسن” ضربان قفسه سینه”دارد “عقل سلیم برانگیخته و نسلی از پروتکل های علمی مستقر.”

سایر سیاستمداران حتی انتقادات شدیدتری نسبت به منافذ لک دارند. رئیس حزب ساماجوادی (سوسیالیست) هند ، آشوتوش سینها ، ابراز نگرانی کرد که “این واکسن ها” ممکن است حاوی چیزی باشد که باعث آسیب شود “، و ادعا کرد که این داروها می توانند باعث” ناتوانی جنسی “و” کاهش جمعیت “شوند.

اخبار مرتبط  "آیا قرار است درگیری های یمن حل شود؟" وزیر امور خارجه عمانی با انتقاد از پیشنهاد ایالات متحده برای افزودن حوثی ها به لیست تروریستی - اخبار جهانی RT

دکتر Venugopal G. Somani ، کنترل کننده مواد مخدر عمومی هند به رسانه های محلی گفت که ضربات وارده وجود دارد “110 درصد ایمن است” در تلاش برای از بین بردن چنین شایعات.

با این حال ، اطمینان برخی از افراد در جامعه پزشکی هند با استقبال خوبی روبرو نشده است. سازمان نظارت بر بهداشت شبکه اقدام به مواد مخدر هند اعلام کرد که چنین است “شوکه” با تأیید Covaxin ، اضافه کرد که وجود دارد “نگرانی های شدید ناشی از عدم وجود داده های کارایی.”

در حال حاضر هند در حال تأیید چندین واکسن دیگر است ، از جمله Sputnik V روسیه ، که ثابت شده است 91.4 درصد موثر است. دزدگیر Pfizer / BioNTech ، که اعتقاد بر این است 95 درصد موثر است ، نیز در نظر گرفته شده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *