وزیر اقتصاد می گوید: آلمان باید برای 4-5 ماه اقدامات دقیق ضد ویروسی آماده باشد – RT World News

پیتر آلتمایر ، وزیر اقتصاد ، با استدلال اینکه اعمال محدودیت ها و لغو مکرر محدودیت ها ، فقط باعث شیوع اپیدمی و اقتصاد می شود ، به زودی اقدامات سختگیرانه ضد ویروس کرونا در آلمان لغو نخواهد شد.

اقدامات اخیراً اعمال شده ، دوبله شده “چراغ قفل” آلتمایر به بیلد ، با اشاره به افزایش تعداد موارد جدید روزانه ، گفت: توسط رسانه های آلمانی به زودی پایان نخواهد یافت.

ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم … با باز و بسته شدن مداوم اقتصاد قادر به تعطیلی یویو نیستیم.

آلتمایر استدلال کرد که رفع محدودیت های زودرس نه تنها برای اقتصاد کشور بلکه برای وضعیت همه گیر نیز مضر است. وی به تجربه سایر کشورها اشاره کرد ، کشورهایی که خیلی سریع اقدامات ضد کووید را برداشتند اما موج دوم بیماری همه گیر پس از آن به شدت آسیب دید.
همچنین در rt.com
تماشا کنید پلیس آلمان در راهپیمایی ضد قفل مسدود شده توسط معترضین متقابل از توپ آب استفاده می کند“اگر ما نمی خواهیم روزهایی با 50،000 عفونت جدید داشته باشیم ، همانطور که چند هفته پیش در فرانسه اتفاق افتاد ، ما باید این را ببینیم و دائماً حدس نزنیم که چه اقداماتی می تواند دوباره آرام شود ،” او گفت.

همه کشورهایی که محدودیت های خود را خیلی زود برداشته اند تاکنون هزینه بالایی را در رابطه با از دست دادن جان انسان ها پرداخت کرده اند.

مقامات آلمانی در طول یک ماه ارائه دادند “چراغ قفل” در اوایل ماه نوامبر ، در درجه اول زندگی اجتماعی را هدف قرار داده و توانایی ساکنان کشور را برای تعامل شخصی با یکدیگر به شدت محدود می کند. میخانه ها ، تئاترها ، سالن های ورزشی ، و همچنین سایر اماکن عمومی تعطیل شده اند ، در حالی که رستوران ها فقط برای برداشت غذا مجاز به کار هستند.

اخبار مرتبط  گزارش اطلاعاتی پارلمان انگلستان ادعا می کند روسیه سعی کرده است تا همه پرسی اسکاتلند را تحت تأثیر قرار دهد ، سازمان های جاسوسی باید Brexit را بررسی کنند - RT World News

در حالی که این محدودیت ها به مدت دو هفته وجود دارد ، تعداد موارد ثبت شده روزانه در آلمان همچنان در حال افزایش است. روز جمعه ، طبق گزارش آژانس فدرال آلمان مسئول مقابله با بیماری های عفونی ، موسسه رابرت کوچ (RKI) ، این کشور رکورد جدید و ناخوشایندی را ثبت کرد و حدود 23،542 بیمار ویروسی کرونا را گزارش کرد.
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت آلمان گفت: “خیلی زود” برای گفتن “چراغ قفل” ضد ویروس کرونا.وزیر بهداشت آلمان پیش از این اشاره کرده بود که محدودیت ها ممکن است بیش از ماه نوامبر باقی بماند ، اما اعتراف کرد که این محدودیت ها است “خیلی زود” بگویم که چقدر خوب کار کرده اند انتظار می رود که آنگلا مرکل ، صدراعظم روز دوشنبه با سران کشورهای آلمان دیدار و اقدامات را بررسی و اثربخشی آنها را تعیین کند.

از ابتدای شیوع همه گیر ، آلمان نزدیک به 800000 بیمار ویروسی کرونا را با بیش از 12500 مرگ ثبت کرده است. گسترش اخیراً سرعت گرفته و این کشور را در زمره بدترین کشورهای ویروس کرونا در اروپا قرار داده است که شامل فرانسه ، اسپانیا ، انگلستان و ایتالیا است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *