وزیر امور خارجه آلمان می گوید AFRICOM تأیید کرد که ستاد مرکزی استونگارت را ترک می کند ، وزیر دفاع آلمان می گوید خروج آمریکا “پشیمان است” – RT World News

فرماندهی آفریقا در ایالات متحده به دنبال جابجایی مقرهای خود خواهد بود زیرا پنتاگون برنامه ریزی برای کاهش عمده نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان دارد. وزارت دفاع آلمان اکنون در حال بررسی چگونگی کمک به مناطق پس از خروج است.

از زمان تأسیس در سال 2008 ، فرماندهی آفریقا در آمریكا مقر آن در اشتوتگارت ، پایتخت ایالت جنوب غربی بادن-وورتمبرگ آلمان است. حالا دستور “ابتدا به گزینه های دیگر در اروپا نگاه می کند ، اما گزینه های موجود در ایالات متحده را نیز در نظر می گیرد.” AFRICOM در بیانیه ای گفت.

ژنرال AFFICOM ، ژنرال ارتش ایالات متحده ، استفان تاونسند ، خاطرنشان كرد كه اراده تصمیم گیری خواهد بود “احتمالاً چندین ماه طول بکشد” به عنوان فرمان جستجوی خانه جدید است.

پنتاگون پیش از این گفته بود كه فرماندهی عملیات ویژه اروپا ، همچنین مستقر در اشتوتگارت ، به مونس در بلژیك منتقل می شود. به طور کلی ، ایالات متحده قصد دارد نزدیک به 12000 از 36000 سرباز آمریکایی مستقر در آلمان ، بخشی از آنها را به دیگر کشورهای عضو ناتو از جمله بلژیک و ایتالیا منتقل کند.
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید ایالات متحده از آلمان محافظت نمی کند زیرا “در روسیه 1 میلیارد تومن به انرژی پرداخت می کند” پس از اعلام پنتاگون خروج نیروهاوزیر دفاع آلمان ، آنگگر کرامپ-کارنباوئر این طرح را برای کاهش حضور نظامی آمریکا در این کشور خواند “پشیمان” او قول داد كه سران كشورهاي آلمان را پس از تابستان دعوت كند تا در مورد چگونگي توان اين نيروهاي آلمان بحث كنند “از مناطق آسیب دیده حمایت کنید.”

ما در حال یادآوری منافع آلمان و اروپا هستیم. حقیقت این است که یک زندگی خوب در آلمان و اروپا به طور فزاینده به نحوه اطمینان از امنیت خودمان بستگی دارد.

و همچنین بادن-وورتمبرگ ، ایالات متحده قرار است تعدادی از نیروهای خود را از راینلاند-پلاتینات و بایرن بیرون بکشد.

اخبار مرتبط  دولت کره جنوبی برای بررسی میزان مرگ و میر مربوط به عکس های فصلی آنفلوانزا پس از افزایش 30 نفر تلفات - RT World News

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ و دیگر مقامات ، برلین را متهم كردند كه به اندازه كافی در ناتو مشاركت نكرده است. روز چهارشنبه ، مارك اسپر ، وزیر دفاع اظهار داشت كه آلمان “می تواند و باید بیشتر به دفاع خود بپردازد.”

مقامات آلمانی ماه گذشته هنگامی که او برای اولین بار تصمیم به مقیاس پایین آمدن قوای آمریکا در این کشور را اعلام کرد ، توسط ترامپ گارد گرفتار شد. سیاستمداران عضو اتحادیه دموکراتیک مسیحی صدراعظم آنگلا مرکل استدلال کردند که برداشت این کشور ناتو را تضعیف می کند ، در حالی که حزب مخالف چپ از این تصمیم استقبال می کند.
همچنین در rt.com
عضو اتحادیه CDU و اقتصاددان “هرگز اتحاد برابر نبوده است” ، در حالی که برنامه آمریكا برای جابجایی سربازان از آلمان به RT می گویدپنتاگون به عنوان بخشی از طرح تغییر نقشه نظامی خود ، قصد دارد مقر ارتش V از ارتش آمریكا را به لهستان منتقل كند. وزیر دفاع لهستان ، ماریوسز بلاشکزاک تأیید کرد که حداقل 1000 سرباز آمریکایی دیگر در این کشور مستقر خواهند شد. در حال حاضر لهستان میزبان حدود 4500 پرسنل آمریکایی است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *