وزیر امور خارجه ایران به ترامپ هشدار داد “عوامل اسرائیلی” در حال آماده سازی “حمله” به نیروهای آمریکایی در عراق برای ایجاد جنگ علیه تهران هستند – RT World News

محمدجواد ظریف ، وزیر امور خارجه ، اسرائیل را متهم کرده است كه قصد دارد با پرچم های دروغین علیه آمریكایی ها در عراق برنامه ریزی كند تا را به چارچوب بكشد و واشنگتن جنگ همه جانبه ای را با تهران آغاز كند.

ظریف روز شنبه در حالی که ادعای توطئه پرچم دروغین را تکرار کرد ، دونالد ترامپ را در توییتر – رسانه انتخابی رئیس جمهور آمریکا – برچسب گذاری کرد.

اطلاعات جدید از عراق نشان می دهد که عوامل تحریک آمیز اسرائیلی در حال برنامه ریزی برای حمله به آمریکایی ها هستند – ترامپ در حال خروج از زندان با یک جعل جعلی جعلی.
همچنین در rt.com
ایران هشدار می دهد که “ممکن است از حمله پرچم دروغین برای شروع جنگ استفاده کند” بمب دریایی “مستعد” انفجار ناگهانی “در بدنه نفتکش عراقی استوزیر امور خارجه سپس به ترامپ نسبت به افتادن در توطئه ادعایی اسرائیل هشدار داد. وی گفت که هرگونه خصومت علیه تهران نه تنها برای واشنگتن بلکه برای متحد اصلی آن در خاورمیانه نتیجه معکوس خواهد داد.

“مراقب یک تله باشید ، [President Trump]. هر نوع آتش بازی به ویژه در برابر BFF های مشابه شما نتیجه معکوس خواهد داد. “ ظریف نوشت.

دیپلمات ارشد ایران ابتدا موضوع حمله پرچم دروغ قریب الوقوع اوایل این هفته را مطرح کرد.

روز پنجشنبه ، او فاش کرد که تهران اطلاعاتی در مورد چنین طرحی را از اطلاعات عراق دریافت کرده است. در حالی که ظریف در مورد توطئه مورد ادعا از یک مجرم نام نبرد ، اما لحن پیام وی حاکی از آن بود که خود آمریکا به طور فعال بدنبال بهانه ای برای جنگ با ایران است. وی ترامپ را به خاطر پرواز B-52 و ارسال “آرمادا” به منطقه خلیج فارس سرزنش كرد “به جای مبارزه با کوید در [the] ایالات متحده. “
همچنین در rt.com
ظریف ، وزیر امور خارجه ، گفت: ترامپ در حال طراحی پرچم دروغ برای “ساختن بهانه” برای حمله به ایران استاخبار مرتبط  وزیر امور خارجه مااس برای انجام مأموریت میانجیگری ، آلمان درباره "عواقب جدی" از خاموشی نظامی ترکیه و یونان هشدار داد

روابط خصمانه بین تهران و واشنگتن اخیراً به دلیل پیش رو در سالگرد ترور قاسم سلیمانی توسط آمریکا به نقطه جوش رسیده است. ژنرال فقید ایرانی و رهبر نخبگان نخبه قدس در داخل سپاه پاسداران این کشور (سپاه) در سوم ژانویه سال گذشته در یک حمله هواپیمای بدون سرنشین در خارج از بغداد عراق کشته شد.

در حالی که ایران بلافاصله پس از حمله با حمله به چندین تأسیسات نظامی که نیروهای آمریکایی را در عراق مستقر کرده بود ، تلافی کرد ، اما بارها متعهد شده است که انتقام بیشتر از آمریکایی ها را بگیرد. اواخر ماه دسامبر ، اندکی پس از حمله موشکی به سفارت آمریکا در بغداد ، ترامپ قول داد ایران را مسئول مرگ احتمالی هر آمریکایی در عراق بداند.

مقامات ارشد ایران آشکارا شکست انتخاباتی ترامپ در ماه نوامبر را تشویق کردند ، رئیس جمهور حسن روحانی اظهار داشت که همتای آمریکایی وی چند روز دیگر با رفتن به “زباله دان تاریخ”.
همچنین در rt.com
ترور رهبران خارجی یک علامت تجاری “آمریکا / اسرائیل” است: ایران “اخبار جعلی” را در مورد تهدید به مرگ روحانی علیه ترامپ انکار می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *