وزیر ایرانی با وجود افزایش قابل توجه صادرات نفت به رغم تحریم های آمریکا ، افتخار می کند – RT World News

وزیر نفت ایران در مورد افزایش صادرات نفت این کشور در برابر تحریم های آمریکا رجزخوانی کرده است ، زیرا این کشور ادعا می کند که فروش بین المللی نفت آن به بالاترین رکورد رسیده است.

وزیر نفت ایران بیژن زنگنه آمار دقیق و جزئی را منتشر نکرد اما گفت صادرات نفت خام افزایش یافته است “به طور قابل ملاحظه،” حتی اگر ایالات متحده تحریم های کشور خاورمیانه را تحت دولت ترامپ افزایش دهد.

در صورت لغو تحریم ها ، ما قویتر از گذشته و سریعتر از آنچه انتظار می رفت به بازار باز خواهیم گشت.

زنگنه در گفتگو با شانا ، خبرگزاری وزارت نفت ایران ، اعلام کرد که “ما بالاترین رکورد صادرات محصولات تصفیه شده در تاریخ صنعت نفت در دوره تحریم را ثبت کردیم.”

ایران به طور منظم تصمیم گرفته است که از به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق در مورد سطح صادرات نفت خودداری کند ، در حالی که همچنان تحت تحریم است زیرا نگرانی از این که این کار می تواند به کشورهای خارجی اجازه دهد یکی از عوامل اصلی اقتصاد خود را هدف قرار دهند.

اخبار مرتبط  تقویت در نبرد با انگل های مقاوم در برابر مواد مخدر ، به عنوان توانایی کرم های گرد برای زنده ماندن بدون اکسیژن نشان داده شده است - RT World News
همچنین در rt.com
هند امیدوار است نفت خام ایران و ونزوئلا را تحت عنوان بایدن وارد کندبیانیه دولت ایران در حالی است که این کشور در تلاش است تا روابط دیپلماتیک خود را با ایالات متحده بازسازی کند و از رئیس جمهور جو بایدن در ازای برداشتن تحریم های تحمیل شده اخیر خواستار پیوستن به توافق هسته ای 2015 ایران شد. اگرچه ، تیم بایدن تاکنون پیشنهاد کرده است که تصمیم به سرعت گرفته نخواهد شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *