وزیر بهداشت آلمان نسبت به عدم جدی گرفتن Covid-19 به دلیل برخاستن در موارد ، هشدار داد – RT World News

وزیر بهداشت این کشور گفت که رشد روزانه موارد Covid-19 در آلمان نشانگر این است که شیوع بیماری از پایان آن دور نیست. وی پرده برداشت که افرادی که از کشورهای پرخطر وارد می شوند ، همه باید ثابت کنند که ویروس ندارند.

موسسه رابرت كچ روز پنجشنبه از 1.045 مورد جدید Covid-19 خبر داد كه بالاترین افزایش روزانه در سه ماه است. وزیر بهداشت ، جنس اسپن ، این رقم نگران کننده را جدیدترین نشانه ای عنوان کرد “همه گیر هنوز تمام نشده است.”

یک احساس فریبنده وجود دارد که اوضاع در چند ماه گذشته چندان بد نبوده است. طبیعی است. اما نباید فراموش کنیم که خیلی بهتر از بسیاری از کشورها کنار رفتیم.

مقایسه مبارزه با coronavirus با a “اجرا از راه دور ،” Spahn خواست که همچنان به رعایت قوانین دوردست اجتماعی ، و همچنین توجه به بهداشت و ماسک های پوشیدن ادامه دهد. وی تصریح کرد که اینگونه بوده است “اثبات شده توسط علم” ماسک ها خطر عفونت را کاهش می دهند.

آلمان نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی در ماههای اخیر محدودیت های قرنطینه را کاهش داده است. اسپان در پاسخ به این سؤال كه آیا احتمال خنثی كردن جدید وجود دارد ، به خبرنگاران گفت: بهتر است برای جلوگیری از شیوع بیماری ، روی كارهایی كه می توان انجام داد ، تمرکز كنیم.
همچنین در rt.com
انگلیس پس از “عجیب شمارش تعداد ناگوار” ، تعداد مرگ و میر Covid-19 را تا 10 درصد تجدیدنظر کرد.اخبار مرتبط  تشکیلات خودگردان فلسطین پس از قطع رابطه رئیس جمهور عباس از شش ماه پیش ، همکاری با اسرائیل را بازیابی کرد - RT World News

Spahn گفت که از روز شنبه افرادی که از کشورهایی به نظر می رسد پرخطر هستند باید به محض ورود برای کرونوی ویروس آزمایش شوند مگر اینکه نتیجه منفی جدیدی با آنها حاصل شود. در غیر این صورت ، آنها باید دو هفته در قرنطینه شوند. این قانون همچنین برای آلمانی هایی که از تعطیلات باز می گردند ، اعمال می شود که به صورت رایگان آزمایش می شوند.

آلمان در نبرد Covid-19 نسبتاً موفق به حساب می آید. با این حال ، تعداد پرونده های جدید در هفته های اخیر رو به افزایش است ، اما مقامات به طور فزاینده ای نگران شدند.

روز سه شنبه ، رئیس Marburger Bund ، اتحادیه پزشکان این کشور ، سوزان Johna به آگوستبرگر آلژمین گفت که آلمان در حال حاضر یک ثانیه را تجربه می کند “بالا آمدن” موارد آرزوی بازگشت به هرچه سریعتر به عادی بودن ، خطری را ایجاد می کند “ما موفقیتهایی را که تاکنون به دست آورده ایم ، قمار می کنیم.” جوهان هشدار داد.

به طور کلی ، از زمان شروع شیوع بیماری ، 213.067 نفر از ویروس های کرون ویروسی در آلمان آلوده شده و 9175 نفر جان خود را از دست داده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *