وزیر بهداشت آلمان گفت: “خیلی زود” برای گفتن اینکه “چراغ قفل” ضد ویروس کرونا می تواند چه مدت دوام بیاورد – RT World News

وزیر بهداشت آلمان نمی تواند بگوید محدودیت های ضد ویروسی کرونا در این کشور که هفته گذشته اعمال شد ، بیش از ماه نوامبر است ، زیرا مقامات هنوز در حال ارزیابی هستند که آیا “تغییری ایجاد می کنند”.

وزیر بهداشت ، جنس اسپان ، روز جمعه در گفتگو با پخش کننده ARD ، از ارائه پیش بینی برای مدت زمان ادامه قفل جزئی خودداری کرد.

“در حال حاضر ارزیابی این خیلی زود است. طی چند روز آینده خواهیم دید که آیا آنها تغییری ایجاد می کنند یا خیر.

محدودیت های جدید ، دوبله شده “چراغ قفل” توسط رسانه های آلمان ، دوشنبه گذشته توسط مقامات این کشور اجرا شد. این اقدامات با هدف جلوگیری از شیوع ویروس شامل تعطیلی رستوران ها و بارها ، به علاوه سینما ، تئاتر ، سالن های ورزشی و سایر اماکن عمومی بود.

انتظار می رود آنگلا مرکل ، صدراعظم ، دوشنبه هفته آینده با سران کشورهای آلمان دیدار کند تا اقدامات جدید را بررسی کند و تعیین کند که آیا این اقدامات در جلوگیری از افزایش شدید موارد ویروس کرونا موثر بوده است یا خیر.

اخبار مرتبط  مجریان قانون آلمان می گویند که آنها از حمله به سبک کریستیچچرچ در خانه جلوگیری کرده اند - RT World News
همچنین در rt.com
از خانه کار می کنید؟ دویچه بانک پیشنهاد می کند برای این امتیاز باید مالیات بگیریددر حالی که “چراغ قفل” نزدیک به دو هفته است که در حال انجام است ، تعداد موارد ویروس کرونا ویروس ثبت شده در آلمان همچنان در حال رشد است. روز جمعه ، طبق آخرین آمار موسسه رابرت کوچ (RKI) ، آژانس فدرال آلمان مسئول مقابله با بیماری های عفونی ، این کشور با ثبت 23542 بیمار ویروسی کرونا رکورد ناخوشایندی را ثبت کرد.

تعداد کل موارد ویروس کرونا در آلمان از 750،000 عبور کرده است و این کشور را در میان کشورهای آسیب دیده در اروپا قرار داده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *