وزیر بهداشت ایران توسط وزیر بهداشت ایران به دلیل محرمانه بودن دو ماهه در مورد سویه جهش یافته “بسیار مسری” Covid-19 مورد انفجار قرار گرفت – اخبار جهانی RT

وزیر بهداشت ایران ، دولت انگلیس و مقامات بهداشتی و درمانی را به دلیل عدم موفقیت در گفتگو با نسخه جهانی Covid-19 جدید که به سرعت در حال گسترش است ، تا دو ماه گذشته ، مورد انتقاد قرار داد.

سعید نمکی ، وزیر بهداشت ایران ، روز چهارشنبه در سخنرانی خود در انگلیس اعلام کرد که تنها در هفته گذشته اعلام کرد که یک نوع کوید -19 که در انگلیس یافت می شود تا 70 درصد مسری تر است.

“متأسفانه ، انگلیس یک ماه و نیم پس از شناسایی موارد جدید جهش یافته ، دیرتر در معرض افشاگری به جهان قرار گرفت.” نمکی پس از جلسه هیئت دولت در تهران به خبرنگاران گفت.

وزیر اعلام کرد که تمام مسافرانی که از انگلیس به ایران رسیده اند تحت نظارت دقیق قرار دارند.

“ما لیستی از افرادی داریم که طی دو هفته گذشته از انگلیس وارد کشور شده اند و آنها را رصد می کنیم و تاکنون اثری از ویروس جهش یافته در ایران پیدا نکرده ایم.” نمکی گفت.

اخبار مرتبط  ترکیه فرانسه را به دلیل ممنوعیت گروه ملی گرایان گرگهای خاکستری و "دو استاندارد" در مورد تروریسم مورد انتقاد قرار می دهد - RT World News

وزیر اضافه کرد که همه افرادی که از اروپا وارد می شوند باید مدارکی از آزمایش منفی Covid-19 را نشان دهند و به آنها گفته شد که برای دو هفته جدا شوند. سویه جهش یافته ویروس هنوز در ایران شناسایی نشده است.
همچنین در rt.com
WHO می گوید سویه جدید British Covid-19 “در جوانان و کودکان قابل انتقال تر است.”ایران یکی از کشورهای آسیب دیده توسط Covid-19 بوده است که به ندرت در مبارزه با ویروس مهلت می یابد.

با این حال ، مانند بسیاری از ملت های دیگر ، ایران مشتاق است که موارد جدید را حفظ کند “بسیار مسری” سویه Covid-19 ، که در انگلستان شیوع دارد.

از آنجایی که انگلیس ویژگی های سویه جدید و ارتباط آن با موارد فزاینده در جنوب شرقی را اعلام کرد ، بسیاری از کشورها مرزهای خود را به روی مردم در انگلیس بسته اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *