وزیر بهداشت بریتانیا می گوید ، هیچ مدرکی ساخته Covid-19 ساخته نشده است ، همانطور که ایالات متحده اصرار دارد که از آزمایشگاه ووهان بیرون آمده است – RT World News

وزیر بهداشت انگلیس گفته است كه هیچ چیزی در ریشه های اپیدمی Covid-19 برای حمایت از ادعاهای مربوط به منشا انسان وجود ندارد ، زیرا نظریه های غیر معتبر همچنان در طرف دیگر اقیانوس اطلس مورد حمایت قرار می گیرند.

“ما به این موضوع توجه کرده ایم و هیچ مدرکی نداریم که نشان دهد این یک تاج ویروس ساخته شده توسط انسان است.” مت هانکوک روز چهارشنبه اظهار داشت. این اظهارات در حالی صورت گرفت كه وی در مورد انتقاد از دولت آمریكا كه ادعا كرد این رمان كروناویروس از یك آزمایشگاه چینی نشات گرفته است ، تحت فشار قرار گرفت.

ما هیچ مدرکی برای پیوند ندیده ایم ، چیزی که من دیده ام وجود ندارد که این ادعا را تأیید کند.

روزها پیش ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا با گفتن اینكه شاهد شواهدی است كه از این نظریه حمایت می كند ، عناوین خود را آغاز كرد. وی گفت: “ما افرادی داریم که خیلی جدی نگاه می کنند. افراد علمی ، افراد باهوش و دیگران ، “ او در آن زمان گفت ، افزود: “ما در نهایت پاسخ بسیار خوبی خواهیم گرفت.”

در همین حال ، هنکوک نپذیرفت که بگوید آیا ایالات متحده آمریکا نزدیکترین متحد خود را از برجام در میان گذاشته است. وزیر فقط خاطرنشان كرد كه رئیس جمهور آمریكا “نظرات خود را با دقت بیان کرد.”
همچنین در rt.com
مرد پشت محاصره Covid-19 انگلستان معشوقه خود را پیچید ، همه ما را پیچید ، و اکنون – خوشبختانه – حرفه خود را پیچید.اخبار مرتبط  محاکمه همدستان حمله پاریس در حالی آغاز می شود که ماکرون می گوید چارلی ابدو حق چاپ کارتون های حضرت محمد را داشت - اخبار جهانی RT

اعضای دیگر دولت ترامپ نیز با تهاجمی نظریه “ویروس دست ساز” را پیش برده اند. وزیر امور خارجه ، مایک پومپئو ، سخنان خود را افزایش داد و ادعا کرد که روز یکشنبه او “شواهد قابل توجهی” را در دست دارد که نشان می دهد تاج ویروس از آزمایشگاه در ووهان ، مرکز مرکز بحران کووید 19 چین بیرون آمده است.

با این حال ، نظریه های مدیر سابق سیا بر خلاف آنچه جامعه اطلاعاتی غربی معتقد است عمل می کند. پیش از این ، گاردین گزارش داده بود که منابع نزدیک به اتحاد اطلاعاتی پنج چشم – متشکل از سرویس های مخفی در انگلستان ، ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزلند و کانادا – تأکید می کنند که هیچ پخش ناخوشایندی در پس انتشار Covid-19 وجود ندارد.

چین پیوسته این اتهامات را رد کرده و اظهار داشته است که قربانی ویروس کشنده بوده است ، نه ذهن متبادر یک بیماری همه گیر جهانی.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *