وزیر بهداشت هشدار داد که آلمان هنوز به اوج Covid-19 نرسیده است و در “مرحله تعیین کننده” مبارزه با ویروس قرار دارد – RT World News

وزیر بهداشت آلمان هشدار داد که این کشور در “مرحله تعیین کننده” مبارزه علیه Covid-19 قرار دارد ، زیرا وی از این کشور خواست تا از تلاش ملی برای کاهش سرعت انتشار ویروس حمایت کند.

این کشور روز دوشنبه وارد دومین قفل سراسری خود شد و بخشهای خاصی از جمله رستورانها ، سالنهای ورزشی و تئاتر را برای مدت چهار هفته تعطیل کرد تا از شلوغی سرویس بهداشتی آلمان با بیماران Covid-19 جلوگیری کند.

وزیر بهداشت ، جنس اسپان روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار این موضوع شد “هر فرد در جامعه” برای پیوستن به “کار ماموت” مبارزه و کنترل ویروس. اسپان درمورد شدت وضعیت و پاسخ مورد نیاز گفت: “ما در یک مرحله تعیین کننده قرار داریم” و “هنوز به اوج نرسیده اند.”
همچنین در rt.com
“این نباید یک کریسمس تنها باشد”: مرکل نسبت به دسامبر خوش بین است ، اما احزاب مجلل NYE را در میان کوید رد می کنداخبار مرتبط  تهران سه گانه "بی فکر" ترامپ ، پومپئو و نماینده ایران در آمریکا را منفجر کرد - RT World News

اقدامات جدید قفل شدن پس از آنکه لارس شاداد ، معاون رئیس موسسه بهداشت عفونی رابرت کوچ (RKI) ، موسسه بهداشت عمومی آلمان ، هشدار داد این کشور تا کریسمس بیش از 400000 مورد روزانه Covid-19 را بدون اقدامات عملی هشدار خواهد داد ، اجرا شد.

روز سه شنبه ، داده های ویروس کرونا ویروس RKI نشان داد که آلمان 15352 مورد جدید گزارش داده است ، که تعداد کل آنها به 560،379 و 131 مورد مرگ و میر جدید رسیده است ، که شمار تلفات را به 10،661 افزایش داده است. با این حال ، در حالی که این نشان دهنده کمی مسطح شدن منحنی است ، عدد R هنوز در 1.17 است ، بالاتر از هدف 0.7-1 که برای رسیدن به آن لازم است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *