وزیر بهداشت ویکتوریا پس از اتهام متهم كردن به برنامه قرنطینه Covid-19 استعفا داد – اخبار جهانی RT

جنی میکاکوس ، وزیر بهداشت ویکتوریا ، استرالیا ، پس از ادعای نخست وزیر ایالت وی مبنی بر سو mis مدیریت قرنطینه هتل ، از سمت خود کناره گیری کرد. ویکتوریا نزدیک به پنج ماه اقدامات سخت Covid-19 را دیده است.

استعفای او یک روز پس از آن انجام می شود که نخست وزیر دانیل اندروز در استعلامی از او گفت “او را مسئول دانست” برای تصمیم گیری در مورد استفاده از محافظان خصوصی خصوصی ، به جای پلیس یا پرسنل نظامی ، در هتل هایی که به مراکز قرنطینه تبدیل شده اند. امنیت شستی در تاسیسات به دلیل ادعای “موج دوم” دولت از موارد کرونا سرزنش شده است.

هیئت تحقیق هفته ها تلاش کرده تا مشخص کند چه کسی تصمیم گرفته است برای محافظت از هتل ها به امنیت خصوصی اعتماد کند. میکاکوس اصرار داشت که او در این ماجرا دست نداشته است.

“من ناامید هستم که تمامیت من به دنبال تضعیف است ،” او در بیانیه یک صفحه ای اعلام کرد که استعفا می دهد. او گفت که او “کاملا مخالف” با “عناصر” از اظهارات اندروز در مورد پرسش و اینکه در نتیجه ، او دیگر نمی تواند در کابینه او خدمت کند. وی گفت که همچنین قصد دارد صندلی خود را در پارلمان خالی کند.

اخبار مرتبط  معترضین در صحنه پاریس مراسم خاکسپاری را پس از دستور بارها و کافه ها برای بستن مجدد (VIDEOS) مسخره کردند - RT World News

عزیمت وی ​​چهارمین وزیری است که طی سه ماه دولت را ترک می کند.

ویکتوریا بحث های قابل توجهی را در مورد اقدامات ضد ویروسی کرونا ایجاد کرده است. پایتخت ایالت ملبورن یکی از طولانی ترین و سخت ترین قفل های جهان را تحمل کرده است ، با دستورالعمل های ماندن در خانه یا محدودیت های مشابه برای نزدیک به پنج ماه.

ایالت استرالیا روز شنبه یک مورد مرگ و میر جدید مربوط به ویروس کرونا گزارش داد و از زمان آغاز بحران سلامت ، تعداد کل کشته شدگان آن به 782 نفر رسید. ویکتوریا 12 مورد ویروس کرونا ویروس جدید ثبت کرد.
همچنین در rt.com
‘Dan Andrews’ Stasi ‘: نخست وزیر ویکتوریا زیر قانون مورد انتقاد قرار گرفت که به مقامات دولتی اجازه می دهد خودسرانه شهروندان را دستگیر کننداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *